Blog

Pastelovo žltý UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID5640
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Bledožltý UV gél, ktorý v prípade celoplošného zafarbenia nechtu odporúčame naniesť v dvoch tenkých vrstvách. Aplikujte ho na gélom alebo polygélom vymodelovaný... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Bledožltý UV gél, ktorý v prípade celoplošného zafarbenia nechtu odporúčame naniesť v dvoch tenkých vrstvách. Aplikujte ho na gélom alebo polygélom vymodelovaný necht. Je vhodný aj na zdobenie, pretože je dostatočne pigmentovaný. Musí tvrdnúť v lampe. V UV lampe 2 minúty, v dual lampe 30 až 60 sekúnd. Lepkavosť neutierajte a naneste finish gél.
dĺžka 2.7 cm
šírka 2.7 cm
výška 3.2 cm
farba žltá

Žltá farba na nechte

Žltá je vhodná stále. Ak ste sa rozhodli vaše nechty oživiť pomocou UV gélu, tak žltá bude skvelá voľba. Na necht nanášajte v dvoch vrstvách, aby bol necht dostatočne pigmentovaný. Pri nanášaní dávajte pozor, aby gél nezatiekol ku kožičke. Ak sa tak stane, tak ho odstráňte pomarančovým drievkom. Na záverečný lesk môžete použiť finish gél a okolie nechtov natrieť olejčekom na kožičku.

Farebný UV gél má jemnú pastelovo žltú farbu. Gél je riedkej konzistencie. Má dobrú kryciu schopnosť. Môžeme ho aplikovať na vopred vymodelovaný necht alebo počas modelovania. Je vhodný na rôzne zdobenie alebo na celoplošné zafarbenie nechta. Žltý UV gél vytvrdne v UV a Dual lampe. Po vytvrdnutí otáva lepkavý, aby dobre naviazal s ďalšou vrstvou.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021