Blog

Púdrový UV gél 5 ml


ID3552
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Farebný púdrový UV gél na zdobenie, alebo maľovanie nechtov. Aplikujte na vrstvu gélu. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvára... Celý popis
Naša cena 2.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný púdrový UV gél na zdobenie, alebo maľovanie nechtov. Aplikujte na vrstvu gélu. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvára lepkavá vrstva, výpotok, ktorý odstránite čističom gélu.
farba hnedá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Reálna farba gélu

Gél je jemnej púdrovej farby. Na nechtoch je nenápadný a prirodzene vyzerajúci. Pred použitím ho premiešajte pomarančovým drievkom alebo štetcom.  Nanášajte v dvoch tenkých vrstvách tak, aby nezatekal. Zatečený gél odtstráňte ešte pred vložením rúk do UV lampy. 

farba

Nanášame prirodzený UV gél s farbou púdru

Odtieň ideálny pre nenápadné, ale vždy pekne upravené nechty. Pred nanesením na necht je dobré gél premiešať, aby bol rovnomerne pigmentovaný. Miešame opatrne a nevháňame do gélu vzduch, aby nevznikli bublinky. Gél je viac pigmentovaný a dobre kryje. Nanášame ho v dvoch tenkých vrstvách. V 36W UV lampe tvrdne 2 minúty, no ak máte 9W lampu, tak je potrebné ho nechať tvrdnúť 4-5 minút. Lepkavý výpotok neodstraňujeme, pretože vytvorí prirodzenú väzbu s ďalšou vrstvou gélu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018