Púdrový UV gél s fialovým odleskom


ID3954
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Telovo púdrový farebný Uv gél s fialovou perleťou. Tvrdne v UV lampe 2 minúty. Používajte ho ako farebný gél, nie na modelovanie C-oblúku. Nanášajte ho... Celý popis
Naša cena 2.49
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Telovo púdrový farebný Uv gél s fialovou perleťou. Tvrdne v UV lampe 2 minúty. Používajte ho ako farebný gél, nie na modelovanie C-oblúku. Nanášajte ho v tenkých vrstvách. Každá vrstva musí vytvrdnúť v UV lampe. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvára lepkavý výpotok. Ten v prípade potreby odstránite čističom gélu.

Farba UV gélu 

Gél naneste na nechty v dvoch vrstvách. Urobiť tak môžete použitím plochého štetca. Pred použitím ho premiešajte a dbajte na to aby vám nezatiekol ku kožtičke. V UV lampe nechajte vytvrdnúť 2 - 4 minúty.  Odstráňte lepkavosť pomocou čističa gélu.

farba

Ako UV gél na nechte vyzerá

Je stredne pigmentovaný s jemnučkým fialovým prachom. Má jemnú púdrovú farbu s fialovým odleskom. Je stredne hustý, preto sa s ním pracuje ľahko. Púdrový gél je potrebné pred nanesením premiešať so štetcom, alebo pomocou kovového pera. Nanášame ho na necht v tenkých vrstvách. Vrstvy môžme opakovať viac krát. UV gél nechávame vytvrdnúť v 36W UV lampe na 2 minúty. Vzniknutý výpotok neutierame. Ako poslednú vrstvu nanesieme finish.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018