Ružový pastelový UV gél 5ml


ID2305
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Svetlo ružový UV gél na zdobenie nechtov i maľovanie nechtov. Gél je stredne hustý. V 36W UV lampe tvrdne 2 minúty. Pri tvrdnutí sa na jeho povrchu vytvára... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Svetlo ružový UV gél na zdobenie nechtov i maľovanie nechtov. Gél je stredne hustý. V 36W UV lampe tvrdne 2 minúty. Pri tvrdnutí sa na jeho povrchu vytvára lepkavý výpotok.

UV gél na mliečnom tipe

UV gél je dobre krycí. Je jemnej pastelovej farby. Na tejto fotografii je nanesený na tipe mliečnej farby. Premiešajte ho pomarančovým drievkom a na nechty ho nanášajte opatrne, aby nezatekal. Naneste ho v dvoch tenkých vrstvách. 

na mliecnom tipe

Reálna farba gélu po nanesení dvoch vrstiev

Pastelový UV gél s dobrou krycou schopnosťou. Najprv ho opatrne premiešame, aby sa prípadný usadený pigment rovnomerne rozložil v géli. Nanášame ho na nechty v 2 tenších vrstvách. Nanesený gél je nutné nechať vytvrdnúť v UV lampe. Ak máme 36W lampu so štyroma žiarovkami, tak gél v nej tvrdne 2 minúty. Ale ak máme 9W lampu s 1 žiarovkou, tak tam gél tvrdne dlhšie 4-5 minút. Lepkavosť neutierame a nanesieme vrchný, alebo 1-fázový UV gél.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018