Blog

Sivý UV gél 5 ml


ID3553
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Šedý UV gél nádherne vyzneje v kombinácii s ružovým gélom. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Vytvára na povrchu výpotok, ktorý v prípade potreby odstránite čističom... Celý popis
Naša cena 2.59 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Šedý UV gél nádherne vyzneje v kombinácii s ružovým gélom. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Vytvára na povrchu výpotok, ktorý v prípade potreby odstránite čističom gélu, cleanerom.
farba sivá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Krycia schopnosť gélu

UV gél je stredne hustý a a má dobrú kryciu schopnosť. Na nechty ho nanášajte plochým štetcom v dvoch tenkých vrstvách tak, aby nezatekal. Jednotlivé vrstvy nechajte poriadne uschnúť v UV lampa. Používajte ho spolu s podkladovou a vrchnou vrstvou pre vrátenie lesku. 

krytie

Práca s týmto UV gélom

UV gél je dôležité premiešať pomarančovým drievkom, aby neostal usadený. Až tak ho môžeme pomocou štetca, ktorý je na to určený, nanášať na nechty. Robíme to opatrne, aby nezatekal. Ak nám UV gél zatečie ku kožičke, odstránime ho. Nechty dáme do UV lampy na 2 minúty. V prípade, ak máme iba 9W UV lampu, musíme tam gél nechať vytvrdnúť 5 minút. Na vrátenie lesku použijeme vrchný UV gél, z ktorého po vytvrdnutí utrieme výpotok.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018