Blog

Sivý UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID3553
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 16 kusov
Šedý UV gél nádherne vyzneje v kombinácii s ružovým gélom. V 36W UV lampe tvrdne za 2 minúty, ale v Dual lampe už za 30 až 60 sekúnd. Na vopred vymodelované... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Šedý UV gél nádherne vyzneje v kombinácii s ružovým gélom. V 36W UV lampe tvrdne za 2 minúty, ale v Dual lampe už za 30 až 60 sekúnd. Na vopred vymodelované akrylové alebo gélové nechty ho aplikujte plochým štetcom minimálne v dvoch tenkých vrstvách. Po vytvrdnutí sa na jeho povrchu vytvára výpotok, ktorý môžete odstrániť čističom gélu až úplne na záver.
farba sivá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Krycia schopnosť gélu

UV gél je stredne hustý a a má dobrú kryciu schopnosť. Na nechty ho nanášajte plochým štetcom v dvoch tenkých vrstvách tak, aby nezatekal. Jednotlivé vrstvy nechajte poriadne uschnúť v UV lampa. Používajte ho spolu s podkladovou a vrchnou vrstvou pre vrátenie lesku. 

krytie

Práca s týmto UV gélom

UV gél je dôležité premiešať pomarančovým drievkom, aby neostal usadený. Až tak ho môžeme pomocou štetca, ktorý je na to určený, nanášať na nechty. Robíme to opatrne, aby nezatekal. Ak nám UV gél zatečie ku kožičke, odstránime ho. Nechty dáme do UV lampy na 2 minúty. V prípade, ak máme iba 9W UV lampu, musíme tam gél nechať vytvrdnúť 5 minút. Na vrátenie lesku použijeme vrchný UV gél, z ktorého po vytvrdnutí utrieme výpotok.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021