Blog

Svetlo modrý gél 5 ml


ID2403
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Pastelový gél na maľovanie a zdobenie nechtov. Stredne hustý. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Výpotok utrite čističom gélu. Pre správnu aplikáciu použite ako... Celý popis
Naša cena 2.69
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Pastelový gél na maľovanie a zdobenie nechtov. Stredne hustý. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Výpotok utrite čističom gélu. Pre správnu aplikáciu použite ako podklad i vrchnú vrstvu 1-fázový UV gél, alebo podkladový gél a vrchný gél.

farba modrá
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
výška 2.5 cm
objem 5 ml

Farba gélu v skutočnosti

UV gél nanesený na mliečny tip. Je svetlo modrej farby. Gél je stredne hustý a má dobrú kryciu schopnosť.  Na nechty ho nanášajte spolu s podkladovou vrstvou. Aby ste farbe vrátili lesk, na záver použite vrchný UV gél. Lepkavosť z tvrdnutia odstráňte čističom. 

skutocnost

Aký je gél v skutočnosti hustý

Tento UV gél je strednej hustoty, takže sa s ním dobre pracuje. Môžete ho aplikovať na celý necht alebo ho využiť iba na zdobenie. Gél pred použitím premiešajte, aby v ňom neostal usadený pigment. Je potrebné ho nechať vytvrdnúť v UV lampe. V 36W lampe stačí 2 minúty ale v 9W ho nechajte tvrdnúť 4 - 5 minút. Lepkavosť po vytvrdnutí vytvára väzbu pre ďalšiu vrstvu gélu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018