Blog

Svetlofialový UV gél 5 ml


ID2453
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Pastelový fialový UV gél na zdobenie i maľovanie nechtov. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvára výpotok, ktorý odstránite čističom... Celý popis
Naša cena 2.39 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Pastelový fialový UV gél na zdobenie i maľovanie nechtov. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvára výpotok, ktorý odstránite čističom gélu. Farebné gély nanášajte ako druhú alebo tretiu vrstvu. Prvú vrstvu by mal na nechtoch tvoriť podkladový alebo 1-fázový UV gél.
farba fialová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Farba UV gélu

Farba gélu po vytvrdnutí je levanduľovo fialová. Gél je stredne hustý a má dobrú kryciu schopnosť. Nanášajte ho opatrne aby nezatiekol ku kožičke. Naneste ho na vvymodelované nechty v dvoch tenkých vrstvách. Jednotlivé vrstvy nechajte poriadne uschnúť v UV lampe. Aby sa nechty pekne leskli, použite na záver vrchný UV gél.

farba

Nanášanie gélu v dvoch tenkých vrstvách

Na začiatku gél premiešame, aby v ňom pigment neostal usadený. Po nanesení gélu sú nechty pastelovo fialovej farby. Má dobrú kryciu schopnosť. Nanášame ho v dvoch tenkých vrstvách pomocou plochého štetca. Na nechty ho aplikujeme opatrne, aby nezatiekol ku kožičke. Vrstvy UV gélu nechávame vždy vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty. V 9W UV lampe trvá tvrdnutie gélu trocha dlhšie. Je to cca 5 minút. Výpotok utierame čističom gélu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018