Blog

Červený gél so zlatým leskom 5 ml


ID3436
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Červený UV gél červeno oranžovej farby s obsahom zlatej perlete. Je vhodný na maľovanie a celoplošné zafarbenie nechtov. Nanášame ho minimálne v 2-3 tenkých vrstvách, aby sme docielili krásnu sýtu farbu. Každú vrstvu necháme zvlášť vytvrdnúť v UV lampe alebo v Dual lampe. Čas polymerizácie je u každej lampy iný. Výpotok môžeme odstrániť z povrchu farebného UV gélu až na záver čističom gélu.
farba červená
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Gél s perleťou na mliečnom tipe

Farba tohto UV gélu je vhodná na letné zdobenie. UV gél nanášajte na nechty pomocou plochého štetca, tak aby nezatiekol ku kožtičke. Pred použitím ho však premiešajte. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Na nechty ho nanášajte v dvoch tenkých vrstvách. 

na tipe

Farba a odlesk UV gélu

UV gél je stredne hustý. Má jasnú červenú farbu so zlatým odleskom. Po nanesení jednej až dvoch vrstvách má tento gél odtieň do oranžová. Preto pre intenzívnejšiu červenú farbu je potrebné naniesť viac krát. Pred použitím ho premiešame pomocou štetca. Každú vrstvu je potrebné dať do UV lampy na 2 minúty. Tým že je perleťový, nanášame ho precízne. Na záver zafixujeme vrchným UV gélom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020