Blog

Hnedý perleťový cat eye UV gél 5 ml


ID4219
Na sklade Máme už len 1 kúsok!
Farebný UV gél s perleťou a kovovými čiastočkami, ktoré sa pôsobením magnetu dostanú na povrch. Pred použitím ho dôkladne premiešajte. Cat eye efekt dosiahnete,... Celý popis
Naša cena 3.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél s perleťou a kovovými čiastočkami, ktoré sa pôsobením magnetu dostanú na povrch. Pred použitím ho dôkladne premiešajte. Cat eye efekt dosiahnete, ak gél aplikujete na čierny podklad a dáte nad neho magnet so vzorom. Po krátkom pôsobení magnetu dajte ruku do lampy na 2 minúty. Zdobenie zafixujte vrchným gélom.
štítok Novinka
farba hnedá, modrá
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Vzor pomocou magnetického gélu a magnetu

Magnetický UV gél je potrebné pred použitím premiešať. Je dobre ak gél nanesiete na čierny podklad. Motív bude lepšie viditeľný. Po nanesení gélu dajte nad necht magnet. Po chvíľke vznikne na nechte vzor a vtedy môžete vložiť ruku do UV lampy, aby gél vytvrdol. Na záver zdobenie zafixujte vrchným UV gélom. 

zdob

Novinka na trhu pre rýchle celoplošné vzory na nechte. Aby ste si v pohodlí domova vytvorili krásne a moderné nechty, nemusíte byť profesionál. K tomu vám pomôže cat eye UV gél. Nanášajte ho na vymodelované nechty, najlepšie s tmavým podkladom. Hneď po nanesení gélu priložte magnet, aby vznikol vzor. Počkajte 10 až 20 sekúnd. Potom hneď vložte ruky do UV alebo dual lampy na vytvrdnutie. Na zafixovanie celého zdobenia použite vrchný lesk.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021