Blog

Neonový zelený gél so zlatým leskom 5 ml


ID3431
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 5 kusov
Neonovo zelený UV gél so zlatou perleťou. Farebný gél na maľovanie alebo zdobenie nechtov. Tvrdne bez problémov v UV lampe 2 minúty alebo v Dual lampe... Celý popis
Naša cena 2.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Neonovo zelený UV gél so zlatou perleťou. Farebný gél na maľovanie alebo zdobenie nechtov. Tvrdne bez problémov v UV lampe 2 minúty alebo v Dual lampe 30-60 sekúnd. Po vytvrdnutí vytvára na nechtoch lepkavý výpotok. Ten môžeme odstrániť až úplne na záver cleanerom. Nanášame ho minimálne v 2-3 tenkých vrstvách. Je ideálny na teplé letné obdobie.
farba zelená
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

UV gél po nanesení na mliečny tip

Gél je s jemným zlatým leskom. Pred nanášaním ho premiešajte a opatrne natrite na necht tak, aby nezatekal. Zatečený gél odtsráňte pomarančovým drievkom. Urobte tak ešte pred tým ako vložite ruky do UV lampy. Po vytvrdnutí použite vrchný gél pre vrátenie lesku.

po naneseni

Ako vyzerá gél v skutočnosti

Tento zelený UV gél má krásny zlatý lesk. Gél s týmto odtieňom je výrazný a vhodný najmä na leto. Pred použitím ho premiešajte pomarančovým drievkom. Urobte to opatrne, aby v ňom nevznikli bublinky. Naneste ho na nechty v tenkej vrstve. V 36W UV lampe ho nechajte uschnúť 2 minúty a v 9W lampe 5 minút. Výpotok neutierajte. Vytvára väzbu pre ďalšiu vrstvu UV gélu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020