Blog

Pastelový modrý UV gél 5ml


ID2306
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Perleťový gél na zdobenie a maľovanie nechtov. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Na jeho povrchu sa vytvára výpotok. Gél je stredne hustej konzistencie. Nanášajte... Celý popis
Naša cena 2.99 €
uvedené ceny sú s DPH (20)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Perleťový gél na zdobenie a maľovanie nechtov. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Na jeho povrchu sa vytvára výpotok. Gél je stredne hustej konzistencie. Nanášajte ho preto v tenších vrstvách.
štítok Novinka
farba modrá
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Gél aplikovaný na mliečny tip

Gél je po nanesení jemnej modrej farby. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách tak aby nezatekal ku kožičke. Zatečený gél odstráňte ešte pred vložením ruky do UV lampy. Pred použitím ho premiešajte. Urobte tak štetcom alebo pomarančovým drievkom.

farba

Reálna farba gélu

UV gél je s perleťou preto ho pred nanášaním premiešajte. Môžete tak urobiť pomocou pomarančového drievka. Gél nanášajte plochým štetcom v tenkých vrstvách. Nechty nechajte vytvrdnúť v 36W lampe 2 minúty a v 9W lampe 4 - 5 minút. Lepkavosť neutierajte ale aplikujte záverečnú vrchnú vrstvu UV gélu. Po vytvrdnutí je UV gél jemnej modrej farby. Je nenápadný no vďaka perleti vyzerá na nechtoch zaujímavo.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018