Blog

Strieborný metalický UV gél 5 ml


ID3534
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 08/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Strieborný UV gél tvrdne v UV lampe 2 minúty. Nanášajte ho v tenších vrstvách. Ako podklad použite podkladový gél, alebo 1-fázový UV gél. Po vytvrdnutí sa vytvára na povrchu výpotok, ktorý v prípade potreby odstránite čističom gélu.
štítok Novinka
farba strieborná
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
výška 2.5 cm
objem 5 ml

Strieborný gél nanesený na mliečny tip

Gél naneste na nechty v dvoch alebo troch tenkých vrstvách. Použite na to plochý štetec a nanášajte ho opatrne, aby nezatiekol ku kožičke. Môžete ho nanášať na celú plochu nechta alebo ho použiť iba na zdobenie.  Na záver naneste na nechty konečnú vrstvu pre vrátenie lesku.

gel na tipe

Nanášanie a práca s UV gélom

UV gél má metalickú farbu s obsahom strieborného prášku. Strieborné čiastočky sa môžu usadiť na dne kelimka. Je potrebné ho vždy pred nanesením na necht poriadne premiešať. Premiešame ho pomocou štetca alebo pomarančového drievka. Je stredne krycí, preto je potrebné ho naniesť viac krát. Zásadne ho nanášame v tenkých vrstvách. Tým že obsahuje perleť je potrebné ho aplikovať precízne. UV gél za každou vrstvou vkladáme do UV lampy na 2 minúty. Na záver na nechtl nanesieme lesk a kožtičku potrieme olejčekom

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019