Strieborný UV gél 5 ml


ID4105
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Sivý UV gél s perleťou. Vhodný na gélové nechty. Nanášajte ho v tenkých vrstvách. Tvrdne v UV lampe 2 minúty alebo dual lampe 60 sekúnd. Vytvrdnutú vrstvu... Celý popis
Naša cena 2.59
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Sivý UV gél s perleťou. Vhodný na gélové nechty. Nanášajte ho v tenkých vrstvách. Tvrdne v UV lampe 2 minúty alebo dual lampe 60 sekúnd. Vytvrdnutú vrstvu odstránite pomocou pilníka, alebo brúsky. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvára lepkavá vrstva, ktorá napomáha lepšiemu priľnutiu ďalšej vrstvy gélu.

UV gél s perleťou

Strieborný UV gél s perleťou. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Skôr ako ho začnete nanášať na nechty ho premiešajte pomocou pomarančového drievka. Nanášajte ho plochým štetcom aspoň v dvoch vrstvách. Jednotlivé vrstvy nechajte uschnúť v UV lampe. Pre vrátenie lesku použite na záver vrchný UV gél. Výpotok odstráňte.

uv gel s perletou

Gél má strieborno sivú farbu s perleťou. Je stredne hustý a silne pigmentovaný. Pred nanášaním je dobre farebný gél premiešať pomocou pomarančového drievka. Nanášame ho na vopred vymodelované nechty minimálne v dvoch vrstvách. Každú vrstvu je potrebné nechať vytvrdnúť v UV lampe. V 36W UV lampe je doba tvrdnutia 2 minúty a v 9W UV lampe 4 až 5 minút. Po vytvrdnutí ostáva gél jemne lepkavý, tento povlak medzi vrstvami nezotierame. Na záver môžeme naniesť vrchný lesk.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018