Blog

Svetlo modrý gél so zlatým leskom 5 ml


ID3435
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Svetlomodrý gél so zlatou perleťou. Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Je určený na zdobenie a celoplošné zafarbenie modeláže. Spôsob aplikácie je rôzny, záleží od požadovaného výsledku. Ak chceme nechty celoplošne zafarbiť, je potrebné farebný UV gél aplikovať minimálne v dvoch tenkých vrstvách a každú nechať zvlášť vytvrdnúť. Použiť môžeme UV aj Dual lampu. Lepkavý výpotok neutierame.
farba modrá
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Dve vrstvy UV gélu

UV gél je svetlo modrý a má zlatý odlesk. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Nanesený je na mliečny tip v dvoch vrstvách. Pred použitím ho premiešajte aby perleť neostala usadená. Nechajte vytvrdnúť v UV lampe.

dve vrstvy gelu

Aplikácia UV gélu a jeho hustota

Tento UV gél, tým že má v sebe jemný zlatý prach, je potrebné pred aplikáciou vždy poriadne premiešať. Najlepšie ho premiešame pomocou štetca. Obsahuje aj perleť, preto je potrebné ho na necht nanášať precízne. Nanášame ho v tenkých vrstvách. Každú vrstvu dáme vytvrnúť do UV lampy. Pre intenzívnu farbu je potrebné vrstvy zopakovať viac krát. Nechty zafixujeme vrchným konečným UV gélom a nanesieme olejček na kožičku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020