Blog

Svetlý modrý UV gél 5 ml

LONEL

ID8767
LONEL
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
UV gél modrej farby so striebornou perleťou na zdobenie alebo maľovanie nechtov. Pred nanášaním ho dobre premiešame špajlou. Naniesť ho môžeme ako na gélové... Celý popis
Naša cena 2.59 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

UV gél modrej farby so striebornou perleťou na zdobenie alebo maľovanie nechtov. Pred nanášaním ho dobre premiešame špajlou. Naniesť ho môžeme ako na gélové tak aj na akrylové nechty. Aplikujeme ho pomocou plochého štetca v 2 až 3 tenkých vrstvách aby sme docielili výraznosť farby. Následne každú vrstvu necháme uschnúť v UV alebo dual lampe. Doba tvrdnutia gélu v jednotlivých lampách sa líši. Pri UV lampe gél vytvrdne za 2 minúty a pri dual lampe tvrdne už za 60 až 120 sekúnd. Úplne na záver utrieme lepkavý výpotok čističom gélu.
štítok Novinka
objem 5 ml
farba modrá

Modrý UV gél

Tento gél je dobrou voľbou či už na chladné alebo teplé obdobie. Je vhodný na zdobenie alebo maľovanie nechtov. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje.

gel-na-nechte-id19752.jpg (800×800)

Ako postupovať

UV gél sa veľmi dobre nanáša vďaka stredne hustej konzistencii. Zároveň je veľmi dobre pigmentovaný, a tak ho stačí nanášať v dvoch tenkých vrstvách, pre dokonalú intenzitu farby. Nanášajte ho s plochým štetcom na gélovú, akrylovú alebo polygélovú modeláž. Doba, za akú vytvrdne závisí od použitej lampy a množstva naneseného gélu. V UV lampe tvrdne 2 minúty, v dual lampe mu postačí aj minúta. V slabšej dual lampe to však môže byť aj 120 sekúnd. lepkavosť, ktorá vznikne pri tvrdnutí neodstraňujte a naneste vrchný gél. Po jeho vytvrdnutí utrite výpotok cleanerom a buničinou.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020