Blog

Svetlý ružový UV gél 5 ml

LONEL

ID8769
LONEL
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
UV gél vo svetlej ružovej farbe obohatený o veľmi jemnú ružovú perleť. Aplikovať ho môžete počas modelovania pod stavebný UV gél alebo úplne na záver pod... Celý popis
Naša cena 2.59 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

UV gél vo svetlej ružovej farbe obohatený o veľmi jemnú ružovú perleť. Aplikovať ho môžete počas modelovania pod stavebný UV gél alebo úplne na záver pod finish gél. Nechajte ho uschnúť v UV lampe 2 minúty alebo dual lampe 2 až 3 minúty. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvára lepkavá vrstva, ktorú nie je potrebné utrieť. Používa sa na gélové alebo akrylové nechty.
štítok Novinka
objem 5 ml
farba ružová

Ružový UV gél

Pre výraznejšiu farbu naneste 2 až 3 vrstvy, ktoré necháte vytvrdnúť v UV alebo led lampe. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť samostatne. Gél je vhodný na zdobenie alebo lakovanie nechtov.

gel-na-nechte-id19756.jpg (800×800)

Silne pigmentovaný UV gél s jemnou perleťou pred použitím premiešajte, aby v ňom neostal usadený pigment. Gél dobre kryje, ale aj napriek tomu odporúčame nanášať ho v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu gélu nechajte vytvrdnúť. V UV lampe je doba polymerizácie 2 minúty, pri použití dual lampy postačí 60 až 120 sekúnd. Lepkavosť medzi vrstvami neutierajte. Na záver nalakujte vrchný gél, ktorý dodá gélovým nechtom lesk a trvácnosť.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020