Blog

  1. polygél polyakryl (36)
  2. Číry poly gél UV LED 60 ml

Číry poly gél UV LED 60 ml


ID5251
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 09/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Náhrada za Číry poly gél UV LED 60 ml

Popis produktu

Polygél, ktorý môžeme nájsť aj pod názvom poly akryl, alebo Acryl Gel. V každom prípade sa jedná o extra hustý UV gél s kombinovanými pozitívnymi vlastnosťami gélu a akrylu. Vďaka jeho hustote pri práci nezateká a tým, že tvrdne v lampe máte dostatok času na jeho dokonalú úpravu. Môžete ho použiť na predlžovanie na šablóny, na tipy, ale aj bez lepenia tipov, použitím dual foriem. Vytvrdne v UV lampe, LED lampe ale aj v dual lampe. Preto si nemusíte robiť starosti či máte vhodnú lampu. Polygél roztláčajte rovnakou technikou ako akryl. Najvhodnejší je štetec s prírodným vlasom, ktorý je potrebné namočiť do poly liquidu. Táto tekutina zabezpečí, aby sa materiál nelepil na štetec.
štítok Novinka
výška 12.5 cm
šírka 3 cm
farba číra
dĺžka 3 cm
objem 60 ml

Modelovací poly gél na prírodné nechty. S poly gélom predĺžime a vymodelujeme nechty podľa vlastnej fantázie. Je veľmi hustej konzistencie a čírej farby. Pracuje sa s ním jednoducho, za pomoci štetca s prírodným vlasom a poly liquidom. Pred aplikáciou je potrebné prírodný necht pripraviť. Gél vytvrdne v UV lampe, LED aj DUAL lapme.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019