Blog

Číry poly gél UV LED 60 ml


ID5251
Odošleme to hneď zajtra! Máme už len 1 kúsok!
Polygél, ktorý môžeme nájsť aj pod názvom poly akryl, alebo Acryl Gel. V každom prípade sa jedná o extra hustý UV gél s kombinovanými pozitívnymi vlastnosťami... Celý popis
Naša cena 25.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Polygél, ktorý môžeme nájsť aj pod názvom poly akryl, alebo Acryl Gel. V každom prípade sa jedná o extra hustý UV gél s kombinovanými pozitívnymi vlastnosťami gélu a akrylu. Vďaka jeho hustote pri práci nezateká a tým, že tvrdne v lampe máte dostatok času na jeho dokonalú úpravu. Môžete ho použiť na predlžovanie na šablóny, na tipy, ale aj bez lepenia tipov, použitím dual foriem. Vytvrdne v UV lampe, LED lampe ale aj v dual lampe. Preto si nemusíte robiť starosti či máte vhodnú lampu. Polygél roztláčajte rovnakou technikou ako akryl. Najvhodnejší je štetec s prírodným vlasom, ktorý je potrebné namočiť do poly liquidu. Táto tekutina zabezpečí, aby sa materiál nelepil na štetec.

štítok Novinka
výška 12.5 cm
šírka 3 cm
farba číra
dĺžka 3 cm
objem 60 ml

Modelovací poly gél na prírodné nechty. S poly gélom predĺžime a vymodelujeme nechty podľa vlastnej fantázie. Je veľmi hustej konzistencie a čírej farby. Pracuje sa s ním jednoducho, za pomoci štetca s prírodným vlasom a poly liquidom. Pred aplikáciou je potrebné prírodný necht pripraviť. Gél vytvrdne v UV lampe, LED aj DUAL lapme.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018