Blog

Poly gél UV LED bluesky rich pink 60g


ID5194
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Hustý a silne pigmentovaný kamuflážny poly gél odtieň rich pink. Zakryjete ním nedostatky na nechtovej platničke alebo predĺžite nechtové lôžko. Je balený... Celý popis
Bežná cena 29.99 €
Ušetríte 13% 4.00 €
Naša cena 25.99 €
Zľava platí do 01.12.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Hustý a silne pigmentovaný kamuflážny poly gél odtieň rich pink. Zakryjete ním nedostatky na nechtovej platničke alebo predĺžite nechtové lôžko. Je balený v tube. Pomocou kovového náradia ho aplikujte na necht a štetcom s prírodným vlasom vymodelujete do požadovaného tvaru. Pri modelovaní odporúčame používať prípravky na poly systém. Na trhu ho môžete nájsť aj pod názvom akrylgél a gum gél. Je zdravotne nezávadný, bez kyselín a zápachu.
štítok Novinka
výška 12.5 cm
dĺžka 4 cm
šírka 4 cm
farba ružová, hnedá

Poly gél UV LED

Gum gél je novinkou na trhu. Je balený v čiernej tube s obsahom 60g. Poly gél vytvrdne v UV, LED aj DUAL lampe. Vybrať si môžete zo 4 odtieňov, ktoré majú ružový podtón. 

Je to kamuflážny gél, s príjemným ružovým odtieňom. Poly gél je veľmi hustý a dobre pigmentovaný. Je balený v tube. Pomocou kovového nástroja ho aplikujeme na necht. Pri modelovaní nezateká. Poly gél vytvrdne v UV, LED ale aj Dual lampe.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020