Blog

Poly gél UV LED bluesky sakura pink 60g


ID5195
Vašu objednávku oošleme hneď v stredu Máme viac ako 10 kusov
Krásny ružovo biely gum gél. Ideálny na vytvorenie celého nechtu. Môžeme ho použiť aj ako kamuflážny, na zakrytie nedostatkov. Gél pri práci nesteká vďaka... Celý popis
Naša cena 25.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Krásny ružovo biely gum gél. Ideálny na vytvorenie celého nechtu. Môžeme ho použiť aj ako kamuflážny, na zakrytie nedostatkov. Gél pri práci nesteká vďaka extrémnej hustote. Modeluje sa jednoducho a rýchlo za pomoci štetca s prírodným vlasom, ktorý je potrebné namáčať do poly liquidu alebo cleaneru. Ako ostatné gély aj poly gél tvrdne v UV, LED aj DUAL lampe. Stretnúť sa sním môžeme aj pod názvom gum gél, poly akryl alebo akrylgél.
štítok Novinka
výška 12.5 cm
dĺžka 4 cm
šírka 4 cm
farba ružová, hnedá

Gum gél UV LED 

Extra hustý gél kombinovaný s akrylom, ktorý tvrdne v lampe. Poly gél pri práci nesteká a pekne drží vymodelovaný tvar. Na fotografii môžete vidieť rôzne kamuflážne odtiene.

Poly gél hustej konzistencie má jemnú bielo ružovú farbu. Vhodný na predĺženie lôžka, na celý necht alebo na zdobenie babyboomer. Je balený v tube. Na necht ho aplikujeme pomocou kovového nástroja. Poly gél vytvrdne v UV, LED aj v DUAL lampe.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020