Blog

Polygél pink clear 5 ml


ID5400
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Ružový číry polygél na modelovanie nechtov. Je to extra hustý gél, ktorý má vlastnosti gélu aj akrylu. Na necht sa roztláča pomocou štetca namočeného v poly liquide. Môžete ho použiť na tipy, šablóny ale je vhodný aj na dual formy. Príprava nechta je rovnaká ako pri klasických gélových nechtoch. Po vymodelovaní tvrdne v UV lampe 2 minúty. Je vhodný aj do dual lampy.
štítok Novinka
farba číra, ružová
šírka 3.5 cm
dĺžka 3.5 cm
výška 3 cm
objem 5 ml

Balenie polygélu

Polygél je číry s jemným ružovým odtieňom. Je balený v striebornom teglíku s obsahom 5g. Vhodný pre profesionálov aj začiatočníkov. Modelujeme ho akrylovým štetcom s prírodným vlasom spolu s poly liquidom.

 

Modelovací poly gél na prírodné nechty. Je čírej farby s jemným ružovo oranžovým odtieňom. Vhodný aj na zdobenie ako babyboomer a podobne. Modelujeme ho pomocou štetca s prírodným vlasom a poly liquidom. Poly liquid je možné nahradiť cleanerom. Gél vytvrdne bez problémov v UV, LED aj Dual lampe. Čas tvrdnutia je individuálny, záleží od výkonu danej lampy.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019