Blog

Svetlý ružový polygél 30g


ID5563
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 10 kusov
Extra hustý polygél light natural pink, ktorý je kombináciou gélu a akrylu. Spájajú sa v ňom tie najlepšie vlastnosti gélových a akrylových nechtov. Vďaka... Celý popis
Naša cena 17.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Extra hustý polygél light natural pink, ktorý je kombináciou gélu a akrylu. Spájajú sa v ňom tie najlepšie vlastnosti gélových a akrylových nechtov. Vďaka jeho hustote nesteká. Môžete ho použiť na tipy, šablóny alebo aj pomocou dual foriem. Na aplikáciu použite štetec s prírodným vlasom, ktorý je potrebné pred roztláčaním polygélu namočiť do cleanera alebo poly liquidu. Vďaka tomu sa polygél na štetec nebude lepiť. Po vytvarovnaí nechtu poly gélom ho môžete vložiť do UV, LED alebo dual lampy na vytvrdnutie. V UV lampe je potrebné nechať polygél 2 minúty. V LED a dual lampe je to 30 až 60 sekúnd.
štítok Novinka
farba ružová
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
výška 9.5 cm

Polygél svetloružovej farby

Polygél vytvrdne v UV, LED aj DUAL lampe. Polygél je hustej konzistencie, čo znamená, že pri práci nezteká a pri správnej technike sa s ním ľahko modeluje. 

 

Modelovacia hmota na nechty, pomocou ktorej vytvoríte pevnú a odolnú modeláž. Nechty môžeme predĺžiť na umelom tipe alebo na šablóne. Polygél je vhodný aj na predlžovanie pomocou dual foriem. Spôsob predlžovania je len na vás. Pred modelovaním je potrebné nechtové lôžko zmatniť a použiť prípravky na prilnutie platničky s polygélom. Na aplikáciu polygélu, použijeme štetec s prírodným vlasom. Na necht nanesieme malé množstvo hmoty a štetcom pomaličky roztláčame polygél do strán, až kým nevytvoríme požadovaný tvar. Počas práce štetec namáčame do poly liquidu. Vymodelovaný necht necháme polymerizovať v UV, LED alebo DUAL lampe. Po vytvrdnutí modeláže pilníkom upravíme tvar a naniesieme UV lesk.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020