Blog

Dvojdielna sivo biela sada posteľnej bielizne 140 x 200 cm


ID7508
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Obliečky sú vzorované v sivo bielej kombinácii farieb. Sú vyrobené zo 100 % bavlny so zapínaním na patenty. Majú jednoduchý potlačený vzor. Na dotyk sú obliečky jemné a hebké. Balenie ponúka obliečky pre jednolôžko.
zloženie bavlna
farba sivá
dĺžka 200 cm
šírka 140 cm
štítok Výpredaj

Dvojdielna sada bavlnených obliečok má jednu obliečku na štvorcový vankúš s rozmerom 63 x 63 cm a jednu obliečku na paplón s rozmerom 140 x 200 cm. Obliečky sú vhodné na jednolôžko. Posteľná bielizeň je vyrobená z bavlny. Bavlna sa vo výrobe obliečok používa pre schopnosť pohlcovať vlhkosť a zároveň obliečky dýchajú. Posteľné obliečky sú vyrobené v kombinácii jemných nenápadných farieb sivej a bielej s rôznymi vzormi. Pôsobia sviežo, na dotyk sú príjemne hladké a jemné. Zaručia Vám pocit pohodlného spánku. 

Obliečka na vankúš ma obálkové zápinanie, takzvaný hotelový uzáver s 20 cm záhybom vo vnútri. Vankúšová obliečka je bez akéhokoľvek rušivého materiálu, ktorý by Vás počas spánku tlačil. Vankúš jednoducho vsuniete do obliečky. Paplónová obliečka sa zapína na pevné plastové cvoky, teda cvakacie gombíky, ktoré sú diskrétne všité do vnútornej strany obliečky. Obliečky neobsahujú žiadny kovový materiál.

Posteľné obliečky sú vhodné pre pranie v práčke na 40 ºC, sušte pozvoľne, žehlenie na nízkych teplotách. Doporučujeme vyprať pred prvým použitím, prať naruby a bez bieliacich prostriedkov.

  • Materiál: 100% bavlna
  • Balenie: 1x obliečka na vankúš a 1x obliečka na paplón
  • Farba: biela, sivá
  • Rozmery: obliečka na vankúš 63 x 63 cm, obliečka na paplón 140 x 200 cm
  • Zapínanie: obálkové, plastové cvakacie gombíky
  • Údržba: pranie v práčke na 40 ºC, sušenie pozvoľne, žehlenie pri maximálnej teplote 150 º
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020