Blog

Francúzska posteľná bielizeň čierno žltá 240 x 220 cm


ID7509
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 07/2020. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny a ponúkajú nový vzhľad do Vašej spálne. Trojdielna súprava je vhodná pre dvojlôžko s jedným veľkým paplónov. Obojstranná bielizeň má moderné svieže prevedenie farieb so žltou kombináciou.
zloženie bavlna
farba žltá, sivá
dĺžka 220 cm
šírka 240 cm
štítok Výpredaj

V sade bavlnených obliečok nájdete dve obliečky na štvorcový vankúš s rozmerom 63 x 63 cm a jednu veľkú obliečku na paplón s rozmerom 240 x 220 cm. Obliečky sú vhodné na dvojposteľ. Posteľná bielizeň je vyrobená z bavlny. Bavlna sa vo výrobe obliečok používa pre schopnosť pohlcovať vlhkosť a zároveň obliečky dýchajú. Francúzske obliečky sú obojstranné, potlačené jemnými ornamentami rôznych tvarov. Majú sviežu kombináciu  žltej, čiernej a bielej farby. Pôsobia sviežo, na dotyk sú príjemne hladké a jemné. Zaručia Vám pocit pohodlného spánku. 

Obliečka na vankúš ma obálkové zápinanie, takzvaný hotelový uzáver s 20 cm záhybom vo vnútri. Vankúšová obliečka je bez akéhokoľvek rušivého materiálu, ktorý by Vás počas spánku tlačil. Vankúš jednoducho vsuniete do obliečky. Vankúšové obliečky majú po okrajoch obšitý pás, ktorý po vložení vankúša vytvýra jemný volánik ako ozdobu. Paplónová obliečka sa zapína na pevné plastové cvoky, teda cvakacie gombíky, ktoré sú diskrétne všité do vnútornej strany obliečky. Obliečky neobsahujú žiadny kovový materiál.

Posteľné obliečky sú vhodné pre pranie v práčke na 40 ºC, sušte pozvoľne, žehlenie na nízkych teplotách. Doporučujeme vyprať pred prvým použitím, prať naruby a bez bieliacich prostriedkov.

Vneste do svojej spálne nový svieži dizajn s posteľnou bielizňou v extra veľkých francúzskych rozmeroch, na ktorých krásne vynikne každý vzor. V ponuke na trhu sú rôzne veľkosti posteľnej bielizne, kotré prinášajú nové trendy, farby, vzory, motívy. Veľkú obľubu si získavajú francúzske rozmery obliečok, kind obliečky, ktoré sú vo veľkostiach 200 až 240 cm široké. Pri týchto obliečkach v sade nájdete dva obliečky na vankúš a jednu extra veľkú obliečku na paplón. Paplón viac nemusíte skladať, práve naopak. Takýto veľký rozmer paplóna Vám zároveň poslúži aj ako prehoz cez posteľ, kde krásne vynikne každý potlačený motív alebo obrázok. 

  • Materiál: 100% bavlna
  • Balenie: 2x obliečka na vankúš a 1x obliečka na paplón
  • Farba: biela, čierna, žltá
  • Rozmery: obliečka na vankúš 63 x 63 cm, obliečka na paplón 240 x 220 cm
  • Zapínanie: obálkové, plastové cvakacie gombíky
  • Údržba: pranie v práčke na 40 ºC, sušenie pozvoľne, žehlenie pri maximálnej teplote 150 º
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020