Blog

Posteľná súprava bielych obliečok na jednolôžko 140 x 200 cm


ID7511
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Dvojdielna sada obliečok na jednolôžko, je vyrobená z polyesteru, ktorý jej dodáva odolnosť a trvácnosť farieb. Obliečky sú bielej farby s farebným trojuholníkovým geometrickým vzorom, majú zatváranie na plastové patentky.
zloženie polyester
farba biela
dĺžka 200 cm
šírka 140 cm

V sade bavlnených obliečok nájdete jednu obliečku na štvorcový vankúš s rozmerom 63 x 63 cm a jednu obliečku na paplón s rozmerom 140 x 200 cm. Obliečky sú vhodné na jednolôžko. Posteľné obliečky sú vyrobené z polyesteru v bielej farbe s jemným trojuholníkovým vzorom sivej a svetlo modrej farby. Pôsobia sviežo, na dotyk sú príjemne hladké a jemné. Zaručia Vám pocit pohodlného spánku. 

Obliečka na vankúš ma obálkové zápinanie, takzvaný hotelový uzáver s 20 cm záhybom vo vnútri. Vankúšová obliečka je bez akéhokoľvek rušivého materiálu, ktorý by Vás počas spánku tlačil. Vankúš jednoducho vsuniete do obliečky. Paplónová obliečka sa zapína na pevné plastové cvoky, teda cvakacie gombíky, ktoré sú diskrétne všité do vnútornej strany obliečky. Obliečky neobsahujú žiadny kovový materiál.

Posteľné obliečky sú vhodné pre pranie v práčke na 40 ºC, sušte pozvoľne, žehlenie na nízkych teplotách. Doporučujeme vyprať pred prvým použitím, prať naruby a bez bieliacich prostriedkov.

  • Materiál: polyester
  • Balenie: 1x obliečka na vankúš a 1x obliečka na paplón
  • Farba: biela, sivá, modrá
  • Rozmery: obliečka na vankúš 63 x 63 cm, obliečka na paplón 140 x 200 cm
  • Zapínanie: obálkové, plastové cvakacie gombíky
  • Údržba: pranie v práčke na 40 ºC, sušenie pozvoľne, žehlenie pri maximálnej teplote 150 º
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020