Blog

Ružová flanelová posteľná obliečka s kvetmi 140 x 220 cm

ROYAL

ID7296
ROYAL
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 07/2020. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Príjemná svetlo-ružová posteľná obliečka z flanelu s kvetinovým vzorom ponúka obliečku na paplón vankúš. Obliečka na vankúš má obálkové zapínanie a obliečka na paplón sa zapína na plastové patentky.
farba ružová
zloženie flanel
šírka 140 cm
dĺžka 220 cm
štítok Výpredaj

Balenie obsahuje set posteľných flanelových obliečok na jedno lôžko, obliečku na vankúš s rozmerom 60 x 70 cm a obliečku s predĺženým rozmerom na paplón 140 x 220 cm. Paplónovú obliečku pohodlne využijete aj na bežný rozmer 140 x 200 cm. Posteľná bielizeň vyniká jemným prírodným motívom kvetov. Set obliečok je obojstranne dvojfarebný, ružovej farby, prinesie do Vášho domova sviežoť, hravosť a jemnosť. Moderné obliečky oživia a zútulnia každú posteľ.

Posteľná bielizeň je vyrobená z flanelu. Flanel je druh jemnej mäkkej bavlnenej tkaniny, veľmi obľúbený materiál pre výrobu posteľných obliečok. Pôsobí ako hrejivý materiál, je príjemne jemný, hladký a mäkký na dotyk. Posteľné obliečky sú vhodné pre pranie v práčke, sušenie v sušičke a žehlenie, bez akéhokoľvek poškodenia materiálu. 

Obliečka na vankúš ma obálkové zápinanie s 20 cm záhybom vo vnútri. Vankúšová obliečka je bez akéhokoľvek rušivého materiálu, ktorý by Vás počas spánku tlačil. Vankúš jednoducho vsuniete do obliečky. Paplónová obliečka sa zapína na pevné plastové cvoky, teda cvakacie gombíky, ktoré sú diskrétne všité do vnútornej strany obliečky a prekryté 20 cm pásom. Obliečky neobsahujú žiadny kovový materiál.

Holandský výrobca obliečok, ponúka moderné a svieže modely posteľnej bielizne, vhodné do každej domácnosti. Posteľná bielizeň podlieha kontrole výroby s certifikátom OEKO- TEX Standard 100. Posteľné obliečky sú vyrábané z nezávadných materiálov, sú bezpečné a neobsahujú žiadne zdraviu a životnému prostrediu škodlivé a nebezpečné látky. 

  • Materiál: 100% flanel
  • Balenie: 1x obliečka na vankúš a 1x obliečka na paplón
  • Farba: svetlo modrá, ružová
  • Rozmery: obliečka na vankúš 60 x 70 cm, obliečka na paplón 140 x 220 cm
  • Zapínanie: obálkové, plastové cvakacie gombíky
  • Údržba: pranie v práčke na 40 º, sušenie v sušičke, žehlenie pri maximálnej teplote 150 º
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020