Blog

Profesionálna sada na akrylové nechty s brúskou

SILCARE

ID4494
SILCARE
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 07/2020. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Náhrada za Profesionálna sada na akrylové nechty s brúskou

ID4492
73.16 €
49.90 €
ID4493
91.43 €
63.99 €

Popis produktu

34-dielna akrylová sada s akrylmi sequent lux a brúskou. Akryly a liquidy sú vyššej kvality. V sade nájdete základné farby na modelovanie nechtov, ale aj vzorky farebných akrylov a ozdôb. Brúska má 20 000 otáčok za minútu a zvláda menší salónový nápor. Sada je teda vhodná aj pre profesionálov. Akrylové nechty sú pevnejšie a vy si môžete zvoliť akým spôsobom ich budete predlžovať. Buď lepením tipov, alebo pomocou šablóny, čiže bez lepenia tipov. Postup ako sa robia akrylové nechty si môžete pozrieť pod produktom.
štítok Novinka, Výpredaj

Nalepenie umelého tipu

Umelý tip môžeme nalepiť na pripravený prírodný necht. Pomarančovým drievkom zatlačíme kožtičku a zmatníme povrch nechta jemným brúsnym blokom. Na vopred zvolenú správnu veľkosť umelého tipu nanesieme lepidlo. Ak má umelý tip zarážku, lepidlo aplikujeme rovno do zarážky. Následne tip nalepíme. V spoji nám nesmú vzniknúť žiadne bublinky. Ak lepidlo vyschlo, umelý tip skrátime pomocou gilotíny. Pilníkom upravíme tvar a prebrúsime prechod medzi tipom a prírodným nechtom. Odstránime prach a aplikujeme nail prep na odmastenie. Pre lepšiu priľnavosť nanesieme primer, ktorý necháme chvíľku pôsobiť.

Modelovanie C-oblúku

Na predĺžený a pripravený necht nanesieme biely akryl pomocou štetca s prírodným vlasom. Kvalitný štetec je veľmi dôležitý. Na voľnom okraji nechtu, čiže na špičke, vymodelujeme dokonalú smile líniu. Pokračujeme aplikáciou kamuflážneho akrylu, ktorým predĺžime nechtové lôžko a zakryjeme všetky nedostatky. Poradie akrylov si môžeme aj vymeniť a to tak, že najprv nanesieme kamufláž a potom biely akryl. Výsledok je rovnaký. Na vytvorenú francúzsku manikúru nanesieme číry akryl. Vytvarujeme ním dokonalý tvar a C-oblúk. Akryl tvrdne na vzduchu, preto nie je potrebná žiadna lampa.

Záverečný lak

Akrylové nechty upravíme pomocou pilníka alebo brúsky. Odstránime nerovnosti a upravíme tvar. V tejto fáze môžeme nechty spestriť rôznym zdobením a ozdobami. Pomocou farebného akrylu si vytvoríme 3D zdobenie. Postup je rovnaký ako pri modelovaní. Špičkou štetca rozťahujeme akryl a modelujeme ho do požadovaného vzoru. Necháme vyschnúť na vzduchu. Na záver nanesieme lak top coat ultraviolet minimálne v 2 vrstvách. Naniesť môžeme aj UV lesk, ktorý necháme vytvrdnúť v UV alebo LED lampe.

Príprava nechtu a založenie šablóny

Pomarančovým drievkom zatlačíme kožtičku, upravíme tvar a jemným brúsnym blokom zmatníme povrch. Vzniknutý prach je potrebné odstrániť kefkou alebo štetcom. Necht odmastíme pomocou nail prepu alebo cleanerom. Následne nanesieme primer pre lepšie priľnutie akrylu k prírodnému nechtu. Necháme chvíľku pôsobiť. Pripravenú šablónu založíme pod voľný okraj nechtu tak, aby spolu tvorili súvislú líniu. Správne osadenie šablóny má veľký vplyv na kvalitu a životnosť modeláže.

Vytvorenie nechtu na šablóne

Akrylovú hmotu môžeme aplikovať na šablónu, ktorá je správne osadená. Pomocou štetca s prírodným vlasom si číry akryl roztiahneme po šablóne do požadovaného tvaru. Je potrebné aby táto vrstva akrylu bola tenká a siahala minimálne do polovice prírodného nechtu. Ak je táto vrstva vytvrdnutá, môžeme šablónu opatrne odstrániť. Pokračujeme v aplikácii farebného akrylu a glitrov. Na záver opäť nanesieme číry akryl a vymodelujeme dokonalý C-oblúk, ktorý je dôležitý pre pevnosť nechtov. Vymodelované nechty necháme vytvrdnúť na vzduchu.

Zdobenie a záverečná vrstva

Ak je akryl vytvrdnutý, upravíme všetky nerovnosti pomocou pilníka alebo brúsky. Povrch je dobré ešte vyhladiť brúsnym blokom. Nanesieme lak top coat ultraviolet minimálne v 2 vrstvách. Ten slúži na vrátenie lesku. Pre spestrenie použijeme vodolepku, akrylové alebo akvarelové farby. Následne opäť nanesieme lak top coat ultraviolet, ktorým zdobenie zafixujeme. Použiť môžeme UV lesk alebo nadlak podlak, ktorý necháme vytvrdnúť v UV lampe. Výživný olejček použijeme na nechtovú kožtičku. do ktorej ho krúživými pohybmi vmasírujeme.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020