Blog

Gélová sada na nechty s brúskou a UV lampou

SILCARE

ID5248
SILCARE
Sada Na sklade
29-dielna výhodná gélová sada pre začiatočníkov s 36W UV lampou, ktorá má časovač na 120 sekúnd. Vďaka odnímateľnému dnu je lampa vhodná aj na pedikúru.... Celý popis
Bežná cena 97.99 €
Ušetríte 35% 34.00 €
Naša cena 63.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

29-dielna výhodná gélová sada pre začiatočníkov s 36W UV lampou, ktorá má časovač na 120 sekúnd. Vďaka odnímateľnému dnu je lampa vhodná aj na pedikúru. Je nenáročná na údržbu. Vďaka priestrannosti sa do nej vojde pokojne celá dlaň. Súčasťou gélovej sady je aj brúska, ktorá má 14000 otáčok za minútu a je vhodná na prírodné nechty. Pri brúske je aj šesť brúsnych nadstavcov a kotúčikov. Ak potrebujete nechty predĺžiť, tak v tejto sade si budete môcť vybrať z dvoch spôsobov. Predĺženie pomocou tipov, či už natural alebo priesvitných, alebo pomocou foriem. Formu jednoducho založte pod okraj nechta a následne ju zlepte pod prstom. Súčasťou sady sú kvalitné gély. Vďaka hustote týchto gélov s nimi zvládne pracovať aj úplný začiatočník. Táto sada obsahuje všetko potrebné na vytvorenie gélových nechtov.

Nalepenie tipu a príprava nechta

Pred nalepením umelého tipu pripravíme prírodný necht. Skrátime ho pilníkom, odstránime zvyšky laku, zatlačíme kožičku a jemným brúsnym blokom zmatníme jeho povrch. Do zarážky, ktorá sa nachádza na umelom tipe, nanesieme lepidlo. Tip s lepidlom priložíme na lôžko a držíme, kým lepidlo nezaschne. Gilotínou skrátime dĺžku a pilníkom upravíme tvar, zmatníme povrch a prebrúsime prechod medzi tipom a nechtovým lôžkom.Kefkou necht očistíme, odmastíme za pomoci cleanera alebo nail prepu a nanesiem primer, ktorý necháme vstrebať. Ruky do lampy nevkladáme.

Vytvorenie francúzskej manikúry

Na predĺžený a upravený necht najprv nanesieme tenkú vrstvu 1-fázového alebo podlkadového UV gélu na celý povrch nechta a necháme polymerizovať v 36W UV lame na 2 minúty. Kamuflážným gélom predĺžime nechtové lôžka a zakryjeme nedostatky. Dokonalú smile líniu vytvoríme bielym gélom za pomoci tenkého štetca alebo kovového pera. Každú vrstvu necháme polymerizovať v lampe.

Stavebná vrstva UV gélu

Vytvorenú francúzsku manikúru zafixujeme 1-fázovým gélom, ktorým zároveň vytvoríme c-oblúk. Použiť môžeme aj stavebný UV gél. Táto vrstva je pri vytvorení pevných nechtov najdôležitejšia, preto pri modelovaní kladieme veľký dôraz pri správnom vytvorení c-oblúka. Nechty modelujeme postupne po jednom alebo viac naraz. Záleží od zručnosti a šikovnosti. Ruky vkladáme do 36W UV lampy na 2 minúty.

Záverečná úprava nechta

Po vytvrdnutí stavebnej vrstvy môžeme z nechta odstrániť lepkavý film za pomoci cleanera a buničiny. Ak ste s tvarom spokojný, postačí vám použiť výživný olejček na kožičku. Ak je však modeláž hrboľatá, poprípade gél zatiekol, prebrúsime necht pilníkom alebo brúskou, prelakujeme lakom a olejček nanesieme celkom na záver.

Základná manikúra pred založením šablóny

Nechty je možne predĺžiť aj šetrnejším spôsobom za pomoci papierovej šablóny, bez použitia lepidla, ktoré nepriaznivo vplýva na nechtové lôžko. Pripravíme si necht tak, že vykonáme základnú manikúru a jemne narušíme povrch brúsnym blokom. Necht odmastíme cleanerom a aplikujeme primer. Na celý povrch nanesieme 1-fázový UV gél v tenkej vrstve a necháme vytvrdnúť v UV lampe. Po vytvrdnutí je necht lepkavý, volá sa to výpotok. Ten slúži ako väzba s ďalšou vrstvou, preto ho neodstraňujeme. Založíme šablónu tak, aby vznikla súvislá línia a ďalej pokračujeme v modelovaní.

Predĺženie nechta gélom pomocou formy

Na predĺženie použijeme 1-fázový UV gél, ale môžeme použiť aj modelovací. Plochým štetcom, najlepšie s prírodným vlasom, aplikujeme gél na papierovú formu a začneme modelovať tvar a dĺžku. Gél roztiahneme minimálne do polovice prírodného nechta. Predĺžený necht necháme vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Po vybratí z lampy môžeme opatrne odstrániť formu a pokračovať vo francúzskej manikúre za pomoci bieleho a kamuflážneho gélu.

Vkladanie ozdôb počas modelovanie

Pre spestrenie nechtov použijeme glitrový prach, ktorý aplikujeme na necht počas modelovania, pred vytvorením takzvaného c-oblúka. Malé množstvo číreho gélu namočíme do glitrov alebo iných ozdôb a následne ich hneď aplikujeme na necht podľa vlastných predstáv. Hotové zdobenie necháme vytvrdnúť v UV lampe.

Modelovanie tvaru ako aj c-oblúka

Ozdobené nechty je potrebné zafixovať gélom a vytvoriť c-oblúk, aby boli nechty pevné a odolné voči nárazom. Túto vrstvu je dobré aplikovať na nechty postupne. Vymodelujeme jeden necht, ktorý necháme vytvrdnúť, a tak pokračujeme druhým nechtom. Ale ak ste šikovné a rýchle, môžete vymodelovať aj viac nechtov naraz. Ruku necháme polymerizovať v 36W UV lampe 2 minúty.

Použitie farebných gélov a záverečné ošetrenie

Po vytvrdnutí poslednej modelovacej vrstvy môžeme z nechtov odstrániť výpotok. Prebrúsime modeláž pilníkom alebo brúsnym blokom a očistíme suchým štetcom. Použitím farebných gélov nechty dozdobíme a necháme vytvrdnúť v lampe. Pre vrátenie lesku použijeme číry lak alebo UV lesk. Na záver ošetríme nechtovú kožičku výživným olejom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020