Blog

Gélová sada na nechty s UV lampou

SILCARE

ID4337
SILCARE
Sada Na sklade
38-dielna LONEL sada so základným vybavením a pomôckami potrebnými na modelovanie nechtov. Vhodná na predlžovanie na samolepiace šablóny ale aj na tipy.... Celý popis
Bežná cena 91.99 €
Ušetríte 34% 31.00 €
Naša cena 60.99 €
Zľava platí do 30.06.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

38-dielna LONEL sada so základným vybavením a pomôckami potrebnými na modelovanie nechtov. Vhodná na predlžovanie na samolepiace šablóny ale aj na tipy. V sade sú základné gély potrebné na modelovanie a francúzsku manikúru, ale aj tri farebné, ktoré môžete použiť na celú plochu, alebo na zdobenie. V 36W UV lampe tvrdnú 2 minúty. Čas nemusíte sledovať, lebo lampa má časovač a po 2 minútach svietenia sa sama vypne. Vytvrdnutý gél ostáva lepkavý, no táto lepkavosť je potrebná pre vytvorenie väzby medzi vrstvami. Utierame ju až z celkom poslednej vrstvy.
štítok Zľava, BlackFriday

Návod, ako urobiť gélové nechty nájdete tu!

Príprava prírodného nechtu

Nechty si predĺžime rýchlo a jednoducho nalepením umelého tipu. Najprv je potrebné si prírodný necht upraviť tak, že odstránime lak, upravíme tvar a prebrúsením zmatníme jeho povrch. Suchou kefkou alebo štetcom odstránime vzniknutý prach. Na vopred vybraný umelý tip správnej veľkosti aplikujeme lepidlo. Lepidlo dáme do zarážky, ktorá sa nachádza na tipe. Tip nalepíme tak, aby v spoji nevznikli bublinky. Ak lepidlo dobre zaschne, skrátime si dĺžku tipu pomocou gilotíny. Následne upravíme tvar pilníkom, zbrúsime prechod a zmatníme celý povrch. Takto predĺžené nechty očistíme od prachu, odmastíme cleanerom a aplikujeme primer, ktorý nie je potrebné vkladať do lampy.

Francúzska manikúra vytvorená gélom

Ako prvú základnú vrstvu gélu použijeme číry 1-fázový UV gél, ktorý nanesieme plochým štetcom pozdĺž celého nechta v tenučkej vrstve. Vložíme do 36W UV lampy na 2 minúty. Pokračujeme kamuflážnym gélom. Vytvarujeme dokonalé nechtové lôžko a zakryjeme všetky nedostatky. Štetcom nanesieme kamuflážny UV gél cover a pomaly ho rozťahujeme do strán. Vložíme do UV lampy na 2 minúty. Následne aplikujeme biely gél na špičku nechtu a vytvarujeme smile líniu. Opäť vložíme do UV lampy na vytvrdnutie. Použité pomôcky ako aj materiál ukladáme mimo žiarenia UV lampy.

Vymodelovanie C-oblúka

Takto ozdobené nechty celé zafixujeme a zároveň aj vymodelujeme dokonalý tvar nechtov. Je dôležité správne vytvarovať C-oblúk, pretože vtedy je modeláž pevnejšia a odolnejšia voči nárazom. 1-fázový UV gél nanesieme vo väčšom množstve na stred lôžka a rozťahujeme ho do stratena. Dbáme, aby UV gél nezatiekol na kožičku. Ak sa tak stane, prebytočný gél odstránime ešte pred vkladaním do UV lampy. Modelovať môžeme všetky nechty naraz alebo po jednom. Záleží od zručnosti a praxe.

Záverečná úprava nechtu

Po vybratí z lampy odstránime z vymodelovaných nechtov lepkavý film pomocou cleanera a buničiny. Pilníkom a brúsnym blokom upravíme tvar a odstránime všetky nerovnosti. Ak má necht dokonalý tvar, aplikujeme finish gél. Ten celé nechty zafixuje a dodá im lesk. Vložíme do 36W UV lampy na 2 minúty. Po vytvrdnutí odstránime lepkavý film cleanerom a nanesieme výživný olejček.

Osadenie šablóny a príprava nechtu

Prírodné nechty môžeme predĺžiť aj šetrnejším spôsobom a to práve šablónou. Predlžovanie týmto spôsobom je trošku náročnejšie, vyžaduje si trpezlivosť a prax. Modeláž je však prirodzenejšia, pevnejšia a odolnejšia voči nárazom. Ako prvé je potrebné zmatniť povrch nechta brúsnym blokom, odstrániť vzniknutý prach kefkou a aplikovať primer, ktorý necháme chvíľku pôsobiť. Primer slúži na lepšie priľnutie gélu. Pomocou štetca nanesieme 1-fázový UV gél na celý povrch nechta v tenkej vrstve a vložíme do lampy na vytvrdnutie. Po vybratí z lampy je gél lepkavý. Túto lepkavosť neodstraňujeme. Pripravenú šablónu osadíme tak, aby nevznikol žiaden schod. Správne osadená šablóna vplýva na kvalitu a pevnosť modeláže.

Predĺženie nechta na šablóne

Na správne osadenú šablónu môžeme nanášať 1-fázový UV gél, ktorým predĺžime necht. Takto nahradíme umelý tip s lepidlom. Štetcom aplikujeme väčšie množstvo na šablónu a pomalými pohybmi rozťahujeme gél do požadovaného tvaru napr. hrana, ovál, mandľa alebo špic.Gél roztiahneme minimálne do polovice prírodného nechtu. Nechty môžeme predlžovať po jednom alebo všetky naraz.Táto vrstva musí byť tenká. Po vymodelovaní tvaru vložíme ruku do 36W UV lampy na 2 minúty. Po vybratí z lampy môžeme šablónu pomaly odstrániť. Dbáme, aby sme nepoškodili modeláž. Vymodelujeme dokonalé lôžko kamuflážnym gélom a vložíme do UV lampy. Pokračujeme bielym gélom, ktorý aplikujeme na špičku a vytvoríme smile líniu. Opäť necháme vytvrdnúť v 36W UV lampe na 2 minúty.

Zdobenie gélových nechtov

Modeláž môžeme spestriť aplikáciou glitov a iných ozdôb. Najvhodnejšie je vkladať ozdoby počas modelovania. Na štetec naberieme trošku číreho gélu a následne namočíme do trblietok, potom ich aplikujeme na necht podľa vlastnej fantázie. Hotové zdobenie vložíme do 36W UV lampy na vytvrdnutie minimálne 2 minúty.

Vytvorenie tvaru a C-oblúku

Na ozdobený necht nanesieme 1-fázový UV gél. Celé zdobenie zafixujeme a zároveň gélom vymodelujeme tvar nechta a C-oblúk. Správne vytvarovaná modeláž je odolná voči nárazom. Modelovať môžeme pomocou štetca, kovového pera alebo pomarančovým drievkom. Do 36W UV lampy vkladáme ruky na vytvrdnutie. Doba tvrdnutie je 2 minúty. Dbáme, aby gél nezatiekol až na kožtičku.

Záverečná vrstva

Hotové vymodelované nechty vyberieme z UV lampy a odstránime z nich výpotok pomocou cleanera a buničiny. Pilníkom upravíme tvar a odstránime nerovnosti. Môžeme použiť aj brúsku, ale pracujeme s ňou opatrne. Modeláž vyhladíme brúsnym blokom a odstránime prach. Nechty dozdobíme farebným gélom alebo lakom. Pre vrátenie lesku a zafixovanie celej modeláže nanesieme finish gél. Vložíme do 36W UV lampy na 2 minúty. Na záver opäť odstránime výpotok a nanesieme výživný olejček.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020