Blog

Gélová sada na šablóny s kufríkom


ID5244
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 02/2020. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

19-dielna gélová sada na nechty vhodná pre začínajúce nechtárky. Súčasťou sady je 36W UV lampa so štyrmi žiarovkami. Má časovač, ktorý ju vypne po uplynutí 120 sekúnd. Práve tento čas je potrebný na vytvrdnutie gélov. Sada obsahuje všetko potrebné na prípravu. Nájdete v nej gély Silcare, čistič gélu, primer, olejček a iné prípravky a pomôcky, bez ktorých sa nezaobídete. Súčasťou tejto sady je aj kozmetický kufrík, v ktorom rýchlo prepravíte všetko, čo budete potrebovať. Rozmery kufríka sú 33 x 25 x 25 cm.
štítok Výpredaj

Zmatnenie prírodného nechta

Kovovým zatlačovačom alebo pomarančovým drievkom zatlačíme nechtovú kožičku. Odstránime zvyšky laku a nečistoty a upravíme tvar. Jemným pilníkom alebo brúsnym blokom narušíme povrch nechta tak, že ho zmatníme. Prach, ktorý vznikol pri brúsení odstránime. Necht odmastíme cleanerom a aplikujeme primer, ktorý necháme vstrebať. V tenkej vrstve nanesieme 1-fázový alebo podkladový UV gél na celý povrch nechta a necháme polymerizovať v 36W UV lampe 2 minúty. Na takto pripravený necht osadíme papierovú formu. Pri zakladaní dávame pozor, aby nevznikol schod medzi šablónou a nechtom. Musia spolu tvoriť súvislú líniu.

Vytvorenie nechta na šablóne

Pokračujeme tak, že si naberieme väčšie množstvo 1-fázového UV gélu a aplikujeme ho na šablónu. Štetcom ho pomaličky rozťahujeme do požadovaného tvaru. Gél je potrebné roztiahnuť aj na nechtové lôžko. Predĺžený necht necháme vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty. Po vytvrdnutí odstránime papierovú formu. Predĺžime nechtové lôžko kamuflážnym gélom a bielym gélom vytvoríme krásnu smile líniu. Za každou vrstvou vložíme ruku do lampy na vytvrdnutie gélu.

Aplikácia glitrov

Do glitrového prachu namočíme malé množstvo číreho alebo farebného UV gélu. Na gél sa prilepia glitre a tie následne nanesieme na necht. Glitre a iné ozdoby vkladáme počas modelovania, pred vytvorením c-oblúka. Ak máme nechty ozdobené, vložíme ich do lampy na vytvrdnutie.

Modelovanie gélom

Ak máme zdobenie hotové a glitre aplikované, môžeme pokračovať v modelovaní. Použijeme 1-fázový alebo modelovací UV gél. Nanesieme ho na stred nechtového lôžka a pomaly ho štetcom rozťahujeme do strán. Z boku musí mať necht tvar C, čomu sa hovorí c-oblúk. Ten zaručí, že sú nechty pevné a odolné voči nárazu. Po vytvrdnutí v lampe nechty očistíme cleanerom a vmasírujeme výživný olejček do kožičky.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020