Blog

Gélová sada s kufríkom


ID5230
Sada Na sklade
41-dielna sada na gélové nechty s farebnými gélmi, UV lampou a kufríkom na uloženie a jednoduchý prenos pomôcok. V sade nájdete omnoho viac a nemusíte... Celý popis
Bežná cena 118.62 €
Ušetríte 33% 39.67 €
Naša cena 78.95 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

41-dielna sada na gélové nechty s farebnými gélmi, UV lampou a kufríkom na uloženie a jednoduchý prenos pomôcok. V sade nájdete omnoho viac a nemusíte sa báť, že vám bude niečo chýbať. Je tam všetko čo budete pri gélových nechtoch potrebovať. Základné UV gély na modelovanie ale aj na babyboomer, alebo francúzsku manikúru. Farebné gély na zdobenie alebo jednofarebné nechty. V lampe tvrdnú 2 minúty. Výhodou je časovač, vďaka ktorému nemusíte čas sledovať. Po uplynutí dvoch minút sa lampa sama zahasí. Táto sada je vhodná na predlžovanie nechtov pomocou lepenia umelých tipov, alebo na šablóny, kedy sa lepidlo nepoužíva.

Lepenie umelého tipu

Pred nalepením a predĺžením si prírodné nechty pripravíme. Odstránime zvyšky laku, zatlačíme kožičku, upravíme tvar a zmatníme povrch brúsnym blokom, jemným pilníkom alebo brúskou. Na vopred vybranú veľkosť umelého tipu aplikujeme lepidlo. Tip priložíme na necht a počkáme, kým lepidlo nezaschne. Nalepená plocha umelého tipu musí byť dobre priľnutá a bez vzduchových bublín. Dlžku upravíme za pomoci gilotíny alebo pilníka. Lesklý povrch tipu zmatníme a očistíme kefkou. Cleanerom odmastíme necht a aplikujeme primer.

Základná vrstva a francúzska manikúra

Na predĺžený necht najprv nanesieme 1-fázový UV gél v tenkej vrstve, ktorým vytvoríme základnú vrstvu. Necháme vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty. Po polymerizácii je na géle lepkavý film, ktorý neodstraňujeme. Začneme aplikovať kamuflážny UV gél a následne biely, ktorými vytvoríme francúzsku manikúru. Za každou vrstvou necháme gél vytvrdnúť v lampe.

Vytvorenie tvaru nechta

Ak máme francúzsku manikúru hotovú, zafixujeme ju 1-fázovým gélom, ktorým zároveň vytvoríme tvar nechta a c-oblúk. Správne vymodelovaný necht zaručí dlhú životnosť a odolnosť. Počas modelovanie dbáme, aby UV gél nezatiekol až na kožičku. Ak sa tak stane, prebytok gélu odstránime ešte pred vytvrdnutím kovovým perom alebo pomarančovým drievkom.

Úprava modeláže a vrchný lesk

Z vytvrdnutých nechtov odstránime lepkavosť pomocou cleaneru a buničiny. Pilníkom upravíme tvar a odstránime prípadné nerovnosti. Nanesieme lak top coat ultraviolet a necháme ho vyschnúť. Do lampy nevkladáme. Na záver môžeme aplikovať výživný olejček.

Založenie papierovej šablóny

Ako pri lepení umelých tipov, tak pri šablóne je potrebné prírodný necht pripraviť. Vykonáme základnú manikúru a pilníkom alebo brúskou zmatníme povrch. Cleanerom odmastíme necht a aplikujeme primer, aby UV gél lepšie priľnul. Plochým štetcom nanesieme 1-fázový UV gél na celý povrch nechta a necháme polymerizovať v 36W UV lampe 2 minúty. Po vytvrdnutí, môžeme osadiť šablónu. Tu založíme tesne pod voľný okraj nechta. Medzi šablónou a prírodným nechtom nesmie vzniknúť žiaden schod, práve naopak, spolu musia tvoriť súvislú líniu.

Modelovanie na šablónu

Ak je šablóna správne osadená pokračujeme v predlžovaní nechta. Štetcom naberieme 1-fázový UV gél, ktorý roztiahneme na šablóne. Vytvoríme tvar nechta ako je ovál, hrana, špic a vložíme do UV lampy na vytvrdnutie. Táto vrstva musí byť tenká, ale zároveň aj pevná. V 36W UV lampe necháme nechty polymerizovať 2 minúty. Po vybratí z lampy môžeme opatrne odstrániť šablónu a pokračovať v nanášaní kamuflážneho a bieleho gélu.

Ozdobné glitre na necht

Glitrový prach alebo iné ozdoby aplikujeme na necht počas modelovania, pred vytvorením c-oblúku. Malé množstvo číreho gélu namočíme do glitrov, ktoré následne aplikujeme na necht. Ozdobený necht vložíme do lampy na 2 minúty.

Vytvorenie tvaru a c-oblúka

Ozdobený necht zafixujeme 1-fázovým UV gélom, ktorý nanesieme vo väčšom množstve. Za pomoci prírodného štetca vytvoríme tvar a dokonalý c-oblúk. Správne vymodelované nechty sú pevné a odolné voči nárazom. V 36W UV lampe necháme polymerizovať 2 minúty.

Záverečná vrstva a dozdobenie nechta

Hotovú modeláž po vytvrdnutí očistíme cleanerom a buničinou. Ak sú na nechte nerovnosti, prebrúsime ich pilníkom alebo brúskou. Brúsnym blokom vyhladíme povrch modeláže.Tenkým štetcom a farebným gélom dozdobíme necht a necháme polymerizovať. Na záver prelakujeme necht čírym lakom alebo UV leskom a nanesieme výživný olejček.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019