Blog

Gélová sada so šablónami a 36W lampou


ID5241
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2020. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

17-dielna sada pre začiatočníkov. Nájdete v nej všetko potrebné na predlžovanie nechtov bez lepenia tipov. 36W UV lampa vytvrdí gél za 2 minúty. Lampa má časovač presne s týmto časom. Štyri UV žiarovky sú súčasťou balenia. Kvalitné gély značky Silcare sú hustejšie, a preto sa začiatočníkom s nimi dobre pracuje. Nezatekajú a máte dostatok času na vytvarovanie gélu. Sada je zostavená tak, aby vám pri práci nič nechýbalo. Môžete si vytvoriť francúzsku manikúru, alebo babyboomer nechty. Návod je tiež súčasťou balenia.
štítok Novinka, BlackFriday

Príprava pred založením šablóny

Aj pri modelovaní na šablóne je potrebné pripraviť prírodný necht a to tak, že upravíme tvar, odstránime nečistoty a zvyšky laku, zatlačíme kožičku a pilníkom zmatníme povrch nechta. Suchým štetcom alebo kefkou odstránime prach. Necht odmastíme cleanerom a následne aplikujeme primer. Nanesieme tenkú vrstvu 1-fázového gélu na platničku a necháme polymerizovať v lampe 2 minúty. Táto vrstva je základná. Po vytvrdnutí gélu môžeme osadiť šablónu. Tú založíme tak, aby medzi nechtom a šablónou nevznikol žiaden schod.

Predlžovanie na šablóne

Na predĺžený necht šablónou začneme nanášať jednofázový alebo stavebný UV gél, tak, aby sme vymodelovali dĺžku a tvar nechta. Tvar môže byť hranatý, oválny, špic alebo mandľa. Pomocou štetca alebo kovového pera roztiahneme gél po šablóne a nechtovej platničke a necháme vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty. Po vytvrdnutí môžeme šablónu odstrániť. Robíme to opatrne, aby sme nepoškodili modeláž. Pokračujeme v predĺžení nechtového lôžka kamuflážnym gélom a v aplikácii bieleho UV gélu.

Zdobenie nechta glitrami

Ak chceme aplikovať glitre, a tak oživiť a spestriť nechty, urobíme tak ešte pred vymodelovaním c-oblúka. Kovovým perom alebo tenkým štetcom naberieme maličké množstvo číreho gélu a namočíme ho do ozdobných glitrov. Následne ozdobíme necht podľa fantázie. Vzniknuté zdobenie necháme vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty.

C-oblúk a záverečné ošetrenie

Ozdobený necht je potrebné celý zafixovať a vymodelovať na ňom správny tvar ako aj c-oblúk. Nanesieme väčšie množstvo 1-fázového UV gélu na necht a pomaličky ho rozťahujeme. V strede nechtového lôžka musí byť necht najhrubší a po stranách najtenší. Správne vytvorený c-oblúk nám zabezpečí dlhú životnosť modeláže. Modelovať nechty môžeme po jednom alebo viac naraz. Ruky vkladáme do UV lampy na 2 minúty. Po vytvrdnutí cleanerom odstránime lepkavý film. Ak sa na modeláži nachádzajú nerovnosti, prebrúsime ich pilníkom a necht prelakujeme leskom. Na záver ošetríne kožičku olejčekom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020