Blog

  1. LED sada na gélové nechty s 12W LED lampou

LED sada na gélové nechty s 12W LED lampou


ID5342
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2020. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

19-dielna LED gélová sada na nechty. V LED lampe vytvrdnú tieto gély už za 30 až 60 sekúnd. Vďaka tomuto rýchlemu tvrdnutiu ušetríte polovicu času. Sada je vhodná nielen na domáce použitie. Lampa má nastaviteľný časovač a LED diódy sa v lampe nevymieňajú. Nechty môžete predlžovať na tipy, alebo pomocou šablóny. V sade sú všetky potrebné prípravky a pomôcky, ktoré pri predlžovaní nechtov budete potrebovať. So sadou ozdôb si môžete vyskúšať aj nejaké zdobenia.
štítok Výpredaj

Predĺženie prírodného nechtu

Nechty si môžeme predĺžiť dvojakým spôsobom. Použijeme šablónu alebo nalepíme umelý tip. Skôr ako začneme predĺžovať, upravíme tvar nechta a zmatníme povrch nechtovej platničky brúsnym blokom. Odstránime prach a odmastíme necht nail prepom. Na vopred správne zvolený umelý tip nanesieme lepidlo. Ten následne nalepíme na platničku. Počkáme, kým lepidlo nezaschne.

Použitie gilotíny

Gilotína je veľmi dobrá pomôcka na rýchle skrátenie nechta. Ak tip nepotrebujeme veľmi skrátiť, len ho trochu upraviť, siahneme po drsnejšom pilníku.

Zmatnenie povrchu

Ak je umelý tip nalepený, vznikol nám prechod, ktorý je potrebné odstrániť. Pilníkom odstránime schod a zmatníme celý povrch umelého tipu.

Odmastenie

Správne predĺžený necht očistíme od prachu. Cleanerom dôkladne odmastíme a nanesieme prípravky ako je nail prep a primer.

Základná vrstva LED gélu

Na hotové nechty začneme nanášať prvú vrstvu číreho LED gélu. Tú nanesieme plochým štetcom v tenkej vrstve na celý povrch a vložíme do LED lampy na 30 až 60 sekúnd.

Francúzska manikúra

Na vytvrdnutú základnú vrstvu začneme zdobiť špičku bielym LED gélom. Predtým, môžeme celý povrch pretrieť kamuflážnym LED gélom, ale nemusíme. Smile líniu vytvárame pomaličky, za pomoci tenkého štetca, šikmého štetca alebo kovovým perom. Nástroj, ktorý zvolíte, je len na vás. Vytvorenú špičku necháme polymerizovať v LED lampe 30 až 60 sekúnd.

Vytvorenie c-oblúka

Táto vrstva je veľmi dôležitá, preto je potrebné ju vytvoriť správne. Použijeme číry LED gél, ktorý aplikujeme na necht vo väčšom množstve. Ten roztiahneme po nechte tak, aby po stranách bola vrstva gélu najtenšia a v strede najhrubšia. Správne vytvorený c-oblúk vám zaručí pevnosť a odolnosť modeláže.

Odstránenie nerovnosti

Z vytvrdnutej modeláže odstránime lepkavosť cleanerom a buničinou. Nerovnosti, ktoré nám vznikli počas modelovania odstránime pilníkom. Nechty tak dôkladne prebrúsime do dokonalého tvaru.

Záverečná vrstva

Pokračujeme poslednou vrstvou a to UV leskom. Predtým odstránime prach z brúsenia. Použiť môžeme nadlak podlak alebo číry LED gél, ktorý nanesieme v tenučkej vrstve plochým štetcom. Aj túto vrstvu ako všetky ostatné necháme vytvrdnúť v LED lampe po dobu 30 až 60 sekúnd.

Použitie cleaneru

Cleaner naposledy použijeme na odstránenie výpotku, ktorý vznikol pri tvrdnutí v LED lampe. Na záver môžeme aplikovať výživný olejček na nechtovú kožičku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020