Blog

  1. LED sada na gélové nechty s 48W dual lampou

LED sada na gélové nechty s 48W dual lampou


ID5341
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2020. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

21-dielna LED gélová sada. LED gély tvrdnú v dual lampe 30 až 60 sekúnd a vy tak ušetríte polovicu času. Súčasťou sady je aj brúska na manikúru. Táto brúska nie je určená na brúsenie gélu, ale len na úpravu prírodných nechtov a kožičky. Nechty môžete predlžovať lepením tipov, alebo bez použitia lepidla pomocou šablón. V sade nájdete všetky potrebné prípravky a pomôcky, ktoré využijete pri robení gélových nechtov.

Úprava nechtovej platničky

Prírodný necht je vždy potrebné pred modelovaním upraviť. Pilníkom skrátime dĺžku nechta a zatlačíme kozičku, tú v prípade potreby môžeme aj odstrániť. Povrch platničky zmatníme brúsnym blokom alebo brúskou. Odstránime prach a cleanerom necht odmastíme. Na umelý tip aplikujeme lepidlo. Tip nalepíme na platničku a počkáme, kým lepidlo zaschne.

Použitie gilotíny

Ak je nalepený umelý tip príliš dlhý, skrátime ho pomocou gilotíny alebo pilníkom.

Schod medzi tipom a nechtom

Pri predlžovaní pomocou umelého tipu, nám vždy vznikne schod, ktorý je potrebné odstrániť. Použijeme pilník a opatrne ho zbrúsime. Dbáme, aby sme nepoškodili nechtovú platničku.

Použitie primeru

Predĺžený a pripravený necht odmastíme cleanerom a buničinou. V malom množstve aplikujeme primer, ktorý necháme chvíľu pôsobiť. Do lampy ho nevkladáme.

Prvá základná vrstva

Plochým štetcom nanesieme číry LED gél v tenučkej vrstve na celý povrch nechta a necháme polymerizovať v dual lampe 30 až 60 sekúnd. Po vybratí z lampy je necht lepkavý, čo je v poriadku. Túto lepkavosť v žiadnom prípade neodstraňujeme.

Aplikácia bieleho LED gélu

Ten nanesieme tenkým štetcom, plochým štetcom alebo kovovým perom pomaličky na špičku nechta. Vytvoríme dokonalú smile líniu a necháme vytvrdnúť v lampe.

C-oblúk

Na vytvorenú francúzsku manikúru nanesieme opäť číry LED gél na stred nechta a postupne rozťahujeme do strán. Po stranách musí byť táto tretia vrstva najtenšia a v strede najhrubšia. Z boku musí necht pripomínať tvar písmena C. Spolu s touto vrstvou môžeme na necht aplikovať aj rôzne ozdoby. Nanesený LED gél necháme v dual lampe polymerizovať 30 až 90 sekúnd. Čím hrubšia vrstva gélu, tým sa predlžuje doba tvrdnutia v lampe.

Odstránenie nerovností

Po vybratí z lampy, nechty zbavíme lepkavosti pomocou cleaneru a buničiny. Vzniknuté nerovnosti a hrbole odstránime pilníkom a tak vytvoríme dokonalý tvar nechta.

Posledná vrstva

Prebrúsené nechty dôkladne oprášime kefkou alebo štetcom. Nanesieme poslednú vrstvu lesku. Použiť môžeme UV lesk, base top alebo číry UV gél v tenkej vrstve. Aj túto vrstvu necháme vytvrdnúť v dual lampe po dobu 30 až 60 sekúnd. Po vybratí z lampy odstránime výpotok.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020