Blog

  1. LED sada na gélové nechty s 48W dual lampou

LED sada na gélové nechty s 48W dual lampou


ID5343
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2020. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

28-dielna sada na gélové nechty s dual lampou, v ktorej LED gély vytvrdnú za 30 sekúnd a brúskou vhodnou ako na gélové nechty tak aj na úpravu prirodzených nechtov a kožičky. Väčšie balenia základných gélov, ale aj mnoho ďalších prípravkov a pomôcok, ktoré pri predlžovaní nechtov budete potrebovať. Predlžovať môžete pomocou lepenia umelých tipov, alebo na šablónu, kedy sa tipy nelepia. Sada je vhodná nielen na domáce ale aj na profesionálne použitie. Touto sadou ušetríte more času a navyše sa žiarovky v lampe nemenia.
štítok Výpredaj

Príprava nechta pred predlžovaním

Predtým ako začneme nechty predlžovať, musíme vykonať na nechtoch základnú manikúru. Tá spočíva v tom, že si zatlačíme nechtovú kožičku, skrátime tvar nechta a prebrúsime povrch platničky. Kefkou odstránime prach. Pripravený necht môžeme predĺžiť na šablóne alebo pomocou umelého tipu. Ak sme zvolili umelý tip, vyberieme si správnu veľkosť. Do zarážky aplikujeme malé množstvo lepidla a priložíme na platničku. Tip držíme, až kým lepidlo nezaschne.

Dĺžka nechtu

Ak nám dĺžka predĺžených nechtov nevyhovuje, pretože sú dlhé, pomôžeme si gilotínou. Pomocou nej si vieme tipy veľmi rýchlo a jednoducho skrátiť podľa potreby bez toho, aby sa poškodili.

Úprava umelého tipu

Tip je väčšinou lesklý a klzký. Potrebujeme aby LED gél dobre držal, preto musíme povrch tipu zmatniť. Vezmeme si pilník a celý jeho povrch prebrúsime. Zároveň odstránime prechod medzi tipom a prírodným nechtom. Dávame pozor, aby sme nepoškodili nechtovú platničku.

Aplikácia prípravkov

Pripravený a predĺžený necht oprášime a odmastíme. Na odmastenie môžeme použiť nail prep. Potom pokračujeme primerom, ktorý necháme vstrebať. Vďaka nemu sa otvoria póry na nechtovej platničke a použitý LED gél bude lepšie držať.

Aplikácia číreho LED gélu

Ako základnú a prvú vrstvu použijeme číry LED gél. Ten pomocou plochého štetca nanesieme na celý povrch nechta v tenkej vrstve a necháme polymerizovať v dual lampe 30 až 60 sekúnd. Po vytvrdnutí vznikne na povrchu lepkavý film, ktorý za žiadnych okolností nesmieme odstrániť. Táto lepkavosť slúži ako väzba s ostatnými vrstvami.

Použitie bieleho LED gélu

Na vytvorenie dokonalej smile linie budeme potrebovať biely LED gél. Ten nanesieme na špičku za pomoci kovového pera alebo tenkého štetca. Vytvorenú bielu špičku necháme polymerizovať v LED lampe 30 až 60 sekúnd.

Číry UV gél a vytvorenie c-oblúka

Hotovú francúzsku manikúru je potrebné zafixovať. Použijeme číry LED gél, ktorým zároveň vytvoríme c-oblúk. Vytvorením c-oblúka docielime, že modeláž bude pevná a odolná voči nárazom. Väčšie množstvo číreho gélu naberieme na plochý štetec a aplikujeme ho do stredu platničky. Následne ho začneme rozťahovať do strán. Táto vrstva musí byť po stranách najtenšia a v strede najhrubšia. Správne vytvorený c-oblúk a tvar nechta, necháme polymerizovať v dual lampe po dobu 30 až 60 sekúnd.

Odstránenie nerovností

Vymodelované a vytvrdnuté nechty odmastíme cleanerom, a tak z nich odstránime lepkavý film. V tomto kroku za pomoci pilníka odstránime všetky nerovnosti a prebrúsime necht do dokonalého tvaru.

Vrátenie lesku

Ak máme nechty upravené pilníkom a sme spokojný s ich tvarom, oprášime ich a nanesieme lesk. Použiť môžeme číry LED gél, ktorý plochým štetcom nanesieme v tenkej vrstve. Naniesť môžeme aj base/top alebo UV lesk. Aj túto vrstvu je potrebné nechať polymerizovať v dual lampe minimálne 30 sekúnd.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020