Blog

Profesionálna sada na gélové nechty s brúskou

SILCARE

ID5234
SILCARE
Sada Na sklade
47-dielna sada na gélové nechty s brúskou, ktorá urýchli a uľahčí prácu. Je vhodná nielen na úpravu prirodzených nechtov, ale aj na prebrúsenie a odstránenie... Celý popis
Bežná cena 146.22 €
Ušetríte 33% 48.03 €
Naša cena 98.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

47-dielna sada na gélové nechty s brúskou, ktorá urýchli a uľahčí prácu. Je vhodná nielen na úpravu prirodzených nechtov, ale aj na prebrúsenie a odstránenie UV gélu. 36W UV lampa je nutná pre vytvrdnutie UV gélov. Má 4 žiarovky, ktoré sú súčasťou balenia a časovač 120 sekúnd. To je potrebný čas na vytvrdnutie každej nanesenej vrstvy. UV gélmi môžete nechty predlžovať ale aj vytvoriť babyboomer, francúzsku manikúru, alebo jednofarebné nechty. Potrebné pilníky, brúsny blok ale aj prípravky na odmastenie sú súčasťou sady. Nemusíte sa tak obávať, že vám niečo bude chýbať. Návod k sade dodáme v tlačenej podobe.
štítok Výpredaj, Zľava

Zmatnenie nechta

Pred predlžovaním si musíme nechty očistiť a upraviť. Odstránime si z nich zvyšky laku a pozatláčame kožičku pomocou pomarančového drievka. Pilníkom upravíme tvar nechtov a ich povrch zmatníme. Vzniknutý prach odstránime suchou kefkou.Na umelý tip nanesieme lepidlo. Tip priložíme na necht tak, aby bol rovno a nevznikla pod ním bublinka. Tipy skrátime a prebrúsime. Odmastíme cleanerom a aplikujeme primer, ktorý nie je potrebné vkladať do lampy.

Francúzska manikúra gélom

Predĺžený a pripravený necht pretrieme čírym 1-fázovým UV gélom a vložíme do 36W UV lampy na 2 minúty. Po vytvrdnutí základnej vrstvy pokračujeme kamuflážnym gélom a následne bielym, ktorým vytvoríme smile líniu. Počas nanášania gélu dbáme, aby nezatiekol až na kožičku. Ak sa tak stane, je potrebné ho odstrániť ešte pred vytvrdnutím.

Modelovanie čírym UV gélom

Na vytvrdnutú a vytvorenú francúzsku manikúru nanesieme 1-fázový UV gél a vymodelujeme ním c-oblúk ako aj tvar nechta. Po nechte ho rozťahujeme plochým štetcom tak, aby po okrajoch bola vrstva najtenšia a v strede najhrubšia. Vymodelovaný necht vložíme do 36W UV lampy na vytvrdnutie.

Záverečná úprava modeláže

Po vybratí z lampy sú nechty lepkavé. Túto lepkavosť odstránime za pomoci cleanera a buničiny. Pilníkom a jemným brúsnym blokom upravíme tvar a odstránime nerovnosti. Ak ste zručnejší, môžete použiť aj brúsku. Prach odstránime kefkou a nechty prelakujeme lakom alebo UV leskom. Na kožičku môžeme aplikovať výživný olejček.

Papierová šablóna a jej založenie

Predĺžiť nechty môžeme aj pomocou papierovej šablóny. Príprava prírodného nechta je rovnaká ako pri predlžovaní pomocou umelých tipov. Na nechtoch vykonáme základnú manikúru a povrch jemne narušíme jemným pilníkom. Kefkou odstránime prach a aplikujeme prípravky ako nail prep a primer. Na nechtovú platničku nanesieme v tenkej vrstve 1-fázový alebo podkladový UV gél a necháme vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty. Po vybratí z lampy založíme papierovú šablónu tak, aby spolu s platničkou tvorili súvislú líniu.

Predĺženie nechta 1-fázovým UV gélom

Na založenú šablónu nanesieme 1-fázový alebo modelovací UV gél a štetcom ho roztiahneme po šablóne tak, aby sme vytvorili tvar a dĺžku nechta. Necháme polymerizovať v 36W UV lampe 2 minúty. Po vytvrdnutí opatrne odstránime šablónu a pokračujeme v zdobení a francúzskej manikúre. Najprv predĺžime nechtové lôžko kamuflážnym gélom a necháme vytvrdnúť. Kovovým perom a bielym gélom vytvoríme smile líniu a opäť necháme polymerizovať.

Zdobenie gélových nechtov glitrami

Na vytvrdnutú francúzsku manikúru aplikujeme malé množstvo glitrov. Kovovým perom alebo štetcom naberieme číry UV gél , ktorý namočíme do glitrov a následne na necht. Ozdobený necht s glitrami je potrebné vložiť do lampy. Použité pomôcky ako aj materiál ukladáme mimo UV žiarenia.

Vytvorenie c-oblúku a tvaru nechta

Ak je necht ozdobený, pokračujeme vytvorením c-oblúka. Ten je veľmi dôležitý pre pevnosť a odolnosť modeláže. C-oblúk vytvárame stavebným alebo 1-fázovým gélom. V strede nechta má byť vrstva gélu najhrubšia a po stranách najtenšia. Pri pohľade na necht z boku, musíme vidieť písmeno C. Nechty modelujeme postupne po jednom alebo viac naraz. Záleží od vašej zručnosti a rýchlosti. Vytvorenú modeláž necháme polymerizovať 2 minúty v 36W UV lampe.

Záverečné zdobenie a úprava

Modeláž po vybratí z lampy očistíme od výpotku a prebrúsime brúskou alebo pilníkom. Farebným gélom a tenkým štetcom necht dozdobíme a vložíme do lampy. Na záver necht prelakujeme čírym lakom alebo UV leskom. Výživný olejček vmasírujeme do nechtovej kožičky.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020