Blog

Profesionálna sada na nechty s kufríkom a lampou


ID5233
Sada Vašu objednávku odošleme hneď v utorok
Veľká 50-dielna sada na gélové nechty. Jej súčasťou je aj 36W UV lampa s časovačom 120 sekúnd. Štyri žiarovky sú súčasťou balenia. Túto lampu ako aj ostatné... Celý popis
Bežná cena 153.43 €
Ušetríte 27% 47.53 €
Naša cena 105.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Veľká 50-dielna sada na gélové nechty. Jej súčasťou je aj 36W UV lampa s časovačom 120 sekúnd. Štyri žiarovky sú súčasťou balenia. Túto lampu ako aj ostatné prípravky a pomôcky, ktoré sú v sade, môžete pohodlne uložiť a prepravovať v kozmetickom kufríku. Ten je dostatočne priestranný. UV gélmi nechty predĺžite, urobíte francúzsku manikúru, babyboomer, alebo jednofarebné nechty. Všetko, čo budete k tomu potrebovať je už v sade. Postup ako na to, nájdete v tlačenom návode, ktorý dostanete spolu so sadou.

Použitie brúsky na necht

Pred lepením umelého tipu si prírodné nechty pripravíme, aby gélová modeláž lepšie držala. Pri nesprávnom postupe dochádza k rýchlemu odlepeniu gélových nechtov. Odlakujeme zvyšky laku a odstránime prípadné nečistoty. Zatlačíme kožičku pomarančovým drievkom a skrátime dĺžku. Povrch platničky je potrené narušiť. Urobíme to pilníkom alebo brúskou s jemným nadstavcom. Pomocou brúsky dôkladnejšie zmatníme okolie pri kožičke. Teraz môžeme nalepiť umelý tip tak, aby v spoji nevznikli žiadne vzduchové bublinky. Gilotínou skrátime dĺžku a prebrúsime celý povrch tipu aj vzniknutý prechod. Nechty očistíme od prachu, odmastíme cleanerom a potrieme ich primerom.

Francúzska manikúra a základná vrstva

Na predpripravený a predĺžený necht nanesieme 1-fázový UV gél v tenučkej vrstve a necháme ho vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty. Po vybratí z lampy sú nechty lepkavé. Túto lepkavosť neodstraňujeme ale pokračujeme v aplikácii kamuflážneho gélu, ktorým predĺžime nechtové lôžko. Nanesený gél necháme vytvrdnúť v lampe. Potom pokračujeme bielym gélom a vytvoríme krásnu smile líniu. Aj túto vrstvu necháme polymerizovať v lampe.

Stavebná vrstva 1-fázovým UV gélom

Po vytvrdnutí francúzskej manikúry, pokračujeme čírym jednofázovým UV gélom, ktorým vytvoríme tvar nechta a c-oblúk. Plochým štetcom, najlepšie s prírodným vlasom, nanesieme väčšie množstvo na stred nechta a postupne ho rozťahujeme do strán tak, aby sme vytvorili takzvaný c-oblúk. Pri pohľade na necht z boku, musíme vidieť tvar C. Správne vymodelované nechty sú pevné, pružné a odolné pri náraze. Počas modelovanie vkladáme ruku do 36W UV lampy minimálne na 2 minúty.

Odstránenie výpotku

Z vytvrdnutých nechtov pomocou cleaneru a buničiny odstránime lepkavý film. Nerovnosti prípadne zatečený gél odstránime pilníkom a brúsnym blokom vyhladíme povrch. Na vrátenie lesku opäť nanesieme 1-fázový UV gél alebo nechty prelakujeme čírym lakom. Na zmäkčenie a výživu kožičky použijeme olejček, ktorý krúživými pohybmi vmasírujeme.

Papierová forma a príprava nechta

Ako pri lepení umelého tipu, tak aj pri osadení šablóny je potrebné pripraviť prírodný necht. Vykonáme základnú manikúru a jemným pilníkom zmatníme povrch nechta. Kefkou odstránime vzniknutý prach. Povrch odmastíme za pomoci cleanera alebo nail prepu a aplikujeme primer. Ten necháme chvíľku pôsobiť. Celý necht pretrieme 1-fázovým gélom a vložíme do 36W UV lampy na 2 minúty. Ak je táto vrstva vytvrdnutá, môžeme formu založiť pod voľný okraj nechta.

Predĺženie nechta 1-fázovým gélom

Na správne založenú šablónu začneme nanášať 1-fázový gél, ktorým vytvoríme a predĺžime necht. Táto vrstva gélu musí byť tenká, ale zároveň aj dostatočne pevná, aby sa na nej dalo ďalej modelovať. Vytvoríme si požadovaný tvar a dĺžku a necháme polymerizovať v lampe. Ak je táto vrstva vytvrdnutá odstránime opatrne formu a začneme vytvárať francúzsku manikúru kamuflážnym a bielym gélom.

Ozdobné glitre

Necht ozdobíme glitrami. Na vytvrdnutú francúzsku manikúru štetcom a čírym gélom aplikujeme glitre. Použiť môžeme aj viac farieb. Nechty ozdobené glitrami, musíme nechať vytvrdnúť v lampe na 2 minúty.

Tvar a c-oblúk nechta

Aby boli nechty pevné a odolné voči nárazu, musíme správne vytvoriť c-oblúk. Do stredu nechtového lôžka aplikujeme 1-fázový alebo stavebný UV gél, a postupne ho rozťahujeme po nechte. Vytvoríme c-oblúk a necháme polymerizovať v UV lampe 2 minúty. Nechty modelujeme postupne po jednom a po vytvarovaní vkladáme ihneď do lampy.

Zdobenie na hotovú modeláž

Vytvrdnuté nechty môžeme očistiť od lepkavosti za pomoci cleanera a buničiny. Pilníkom a jemným brúsnym blokom prebrúsime a vyhladíme povrch nechta a očistíme od prachu. Tenkým štetcom a farebným UV gélom dozdobíme necht a vložíme ho do UV lampy. Na záver celý necht prelakujeme vrchným leskom alebo čírym lakom a vmasírujeme olejček do nechtovej kožičky.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019