Blog

Sada na gélové nechty na šablóny s brúskou


ID3195
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2015. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Náhrada za Sada na gélové nechty na šablóny s brúskou

Popis produktu

Sada na predlžovanie nechtov pomocou UV gélu a samolepiacich šablón. V sade sú tri druhy šablón. Uv gél na predlžovanie nechtov tvrdne v 36W lampe 2 minúty. Gély v tejto sade vytvárajú pri tvrdnutí na povrchu lepkavú vrstvu, výpotok. Lepkavosť nechtov odstránite čističom gélu. Na vytvarovanie predĺžených nechtov vám poslúži brúska, ktorá je súčasťou sady.
štítok Výpredaj

Chcete návod ako robiť gélové nechty? Stiahnite si ho tu!

1. Dezinfekcia a príprava nechtov

Pred začatím dezinfikujeme ruky sebe aj zákazníčke. Použijeme dezinfekčný prípravok v spreji. Pomarančovým drievkom zatlačíme nechtovú kožičku a orezávačom ju môžeme odstrániť. Brúsnym blokom zmatníme celý povrch nechta. Prach odstránime suchou kefkou.

2. Gélové nechty bez lepenia tipov

Pod voľný okraj nechtu si založíme samolepiacu jednorázovú formu, na ktorú budeme ťahať gél, čím predĺžime necht. Formu založíme tak, aby bola plynulým pokračovaním prirodzeného nechtu. Z jednej strany ju prilepíme o prst a z druhej strany pod prstom.

3. Ošetrenie a predĺženie nechtov na formy

Na prirodzený necht nanesieme nail prep, ktorý nechty odmastí. Naň natrieme primer pre lepšiu priľnavosť gélu k nechtu. Napokon sa dostávame ku gélovej vrstve, ktorou predĺžime necht. Číry gél otrieme o stred nechtu, kde sa stretáva forma s prírodným nechtom. Pomaly ho roztláčame ku kožičke a aj ku špičke. Robíme to tak, aby nám vždy najviac gélu ostalo v strede. Tvarujeme si špičku nechtu a dávame pozor, aby gél nezatiekol ku kožičke. Vymodelovaný necht vložíme do UV lampy na 2 minúty. Po vytvrdnutí utrieme lepkavosť čističom gélu a buničinou. Ak ste dali menej gélu a máte obavu, že je príliš tenký, môžete krok zopakovať. Potom odstránime šablónu a pilníkom vytvarujeme necht.

4. Použijeme kamuflážny UV gél

Kamuflážny, telový gél na prekrytie nechtového lôžka. Gél otrieme o stred nechta a pomaly ho roztláčame ku kožičke. Vytvarujeme ho do mandle tak, aby v strede bolo gélu viac ako pri kožičke. Necháme vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Po vytvrdnutí utrieme výpotok čističom gélu a kamuflážny gél pilníkom, alebo brúskou prebrúsime do správneho tvaru. Pri brúsení brúskou je vhodné chrániť sa rúškom.

5. Biela špička a čistá smile línia

Pilníkom prebrúsime smile líniu, aby sme presne vedeli, kde naniesť biely gél. Zároveň si túto líniu vytvarujeme, aby oblúčik nebol krivý. Prach odstránime suchou kefkou. V tenkej vrstve nanesieme biely UV gél a necháme zaschnúť v UV lampe 2 minúty. Ak je potrebné biely gél môžeme naniesť v dvoch vrstvách. Nesnažíme sa však vyrovnať výškový rozdiel medzi bielym a kamuflážnym gélom.

6. Zaliatie ozdôb a C-oblúk

V prípade, že chceme nechty zdobiť ozdobami, ktoré je nutné zaliať do gélu. Je dobré urobiť to v tomto kroku. Nanesieme na necht tenkú vrstvu číreho gélu a doň vložíme ozdoby. Necháme v UV lampe zaschnúť, a tak zalejeme hrubšou vrstvou číreho gélu, ktorým vyrovnáme aj výškový rozdiel na nechte. Necht tvarujeme tak, aby pri pohľade z boku mat tvar písmena C. Takto vytvarovaný necht vydrží dlhšie a pri náraze sa len tak nezlomí. Gél necháme vyschnúť v UV lampe 2 minúty, odstránime lepkavosť a nechty dotvarujeme brúskou. Prach odstránime suchou kefkou.

7. Vrchný gél pre lesk nechtov

Potrebujeme ešte vrátiť nechtom lesk. Na to nám poslúži vrchný UV gél. Ten nanášame v tenkej vrstve a necháme v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty. Výpotok utrieme čističom gélu a buničinou.

8. Ošetrenie kožičky olejčekom

kožičku okolo nechtov ošetríme olejčekom, ktorý nielen zmäkčuje, ale aj vyživuje a príjemne vonia. Olej nanesieme na kožičku a vmasírujeme.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018