Blog

Sada na gélové nechty s 36W UV lampou a brúskou

SILCARE

ID5243
SILCARE
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2020. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

19-dielna sada na gélové nechty so šablónami obsahuje aj 36W UV lampu, brúsku na manikúru so 14000 otáčkami za minútu, a tiež kvalitné gély a ďalšie prípravky a pomôcky, ktoré budete potrebovať. Rozmery lampy sú 25 x 21,5 x 10 cm. Má 120 sekundový časovač, čo je ideálny čas pre vytvrdnutie gélov. Je vhodná nielen na domáce, ale tiež aj na profesionálne používanie. Štyri UV žiarovky sú súčasťou lampy. S touto sadou si vytvoríte gélové nechty doma bez lepenia tipov.
štítok BlackFriday

Prírodný necht a jeho príprava

Na prírodnom nechte vykonáme základnú manikúru. Odstránime zvyšky laku a nečistôt, zatlačíme kožičku, ktorú môžeme poprípade odstrániť kliešťami. Za pomoci brúsky a jemného nadstavca prebrúsime a zmatníme povrch nechta. Vzniknutý prach odstránime suchou kefkou alebo štetcom. Cleanerom odmastíme necht a nanesieme primer pre lepšiu priľnavosť gélu. Nanesieme 1-fázový gél v tenkej vrstve a necháme polymerizovať 2 minúty. Po vytvrdnutí je gél lepkavý, volá sa to výpotok. Ten z nechta neodstraňujeme, pretože slúži ako väzba s ďalšou vrstvou. Pripravené prírodné nechty so základnou vrstvou gélu predĺžime pomocou papierovej formy. Založíme ju pod voľný okraj nechta tak, aby spolu s prírodným nechtom tvorili súvislú líniu. Medzi tipom a nechtom nesmie byť žiaden schod ani medzera.

Predlžovanie na papierovej forme

Štetcom naberieme 1-fázový UV gél, ktorým vytvoríme tvar nechta na šablóne. Vložíme do 36W UV lampy na vytvrdnutie. Doba pôsobenia je 2 minúty. Po vybratí z lampy formu opatrne odstránime a pokračujeme vo vytvorení francúzskej manikúry kamuflážnym a bielym UV gélom.

Vytvorenie zdobenia glitrami

Na vytvorenú francúzsku manikúru aplikujeme farebné glitre v dvoch farbách. Za pomoci kovového pera naberieme číry UV gél. Ten namočíme do glitrov a ozdobíme necht podľa požiadaviek klienta alebo vlastnej fantázie. Vložíme do UV lampy, aby zdobenie vytvrdlo.

Vymodelovanie c-oblúka

Hotové zdobenie zafixujeme 1-fázovým UV gélom. Na necht je potrebné naniesť väčšie množstvo UV gélu a štetcom ho porozťahovať na nechte tak, aby sme zároveň vytvorili správny tvar a dokonalý c-oblúk. Po stranách musí byť necht tenký a postupne do stredu nechta vrstva gélu hrubne. Vytvorenú modeláž necháme polymerizovať v lampe 2 minúty. Na záver odstránime lepkavý film cleanerom. Ak je potrebné upraviť necht a zbaviť ho nerovností, ktoré vznikli pri modelovaní, spravíme tak pomocou brúsky a jemného nadstavca. Potom modeláž prelakujeme vrchným leskom a aplikujeme výživný olejček.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020