Blog

Sada na gélové nechty s brúskou

SILCARE

ID5231
SILCARE
Sada Na sklade
41-dielna LONEL sada na gélové nechty s brúskou. Brúska je vhodná na úpravu prirodzených nechtov a odstránenie kožičky. Pomôže aj pri prebrúsení prechodu... Celý popis
Bežná cena 117.67 €
Ušetríte 37% 43.68 €
Naša cena 73.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

41-dielna LONEL sada na gélové nechty s brúskou. Brúska je vhodná na úpravu prirodzených nechtov a odstránenie kožičky. Pomôže aj pri prebrúsení prechodu po nalepení tipov. Urýchli tak prácu. UV lampa v sade má 4 žiarovky, ktoré sú súčasťou balenia. Má časovač 120 sekúnd a zrkadlové vnútro. Gély v nej tvrdnú 2 minúty. Číry gél použite na modelovanie a predlžovanie nechtov. Farebné gély sú na zdobenie, jednofarebné nechty, alebo na francúzsku manikúru a babyboomer. V sade nájdete všetky pomôcky a prípravky, ktoré budete pri práci potrebovať.

Prírodný necht a jeho príprava

Pred modelovaním UV gélom jemne zmatníme povrch nechta brúskou alebo pilníkom. Zatlačíme kožičku, skrátime a upravíme tvar nechta. Na umelý tip nanesieme lepidlo a prilepíme tip na necht. Lepíme tak, aby v spoji nevznikla žiadna vzduchová bublina. Tip držíme pevne, až kým lepidlo nezaschne. Dĺžku skrátime gilotínou, pilníkom zmatníme povrch a prebrúsime prechod. Prach odstránime kefkou. Na odmastenie nechta môžeme použiť cleaner alebo nail prep. Na otvorenie pórov ako aj lepšie priľnutie gélu nanesieme primer.

Vytvorenie francuzskej manikúry

Na pripravené nechty nanesieme 1-fázový UV gél pomocou plochého štetca v tenkej vrstve a necháme polymerizovať v 36W UV lampe 2 minúty. Pokračujeme kamuflážnym gélom, ktorým predĺžime nechtové lôžko a necháme vytvrdnúť. Biely UV gél môžeme naniesť plochým štetcom alebo pomarančovým drievkom na špičku nechta a nechať polymerizovať v UV lampe.

C-oblúk UV gélom

Ozdobené nechty zafixujeme 1-fázovým UV gélom, ktorým zároveň vytvoríme c-oblúk. Správne vymodelovaný tvar a c-oblúk zaručí pevnosť a dlhú životnosť nechtov bez poškodenia. Ako ostatné vrstvy, aj túto vložíme do 36W UV lampy na vytvrdnutie. Modelovať môžeme postupne alebo všetky nechty naraz, záleží od zručnosti.

Záverečná vrstva

Vytvrdnutý necht vyberieme z lampy a odstránime z neho lepkavý film pomocou cleanera a buničiny. Pilníkom a brúsnym blokom ešte upravíme tvar nechta, čím odstránime prípadné nerovnosti, ktoré vznikli pri modelovaní. Pre vrátenie lesku použijeme vrchný UV lesk, ktorý necháme polymerizovať v UV lampe alebo nanesieme lak top coat ultraviolet. Ten schne na vzduchu. Na kozičku aplikujeme výživný olejček.

Prírodné nechty predĺžené pomocou šablóny

Ak si nechcete nalepiť umelé tipy a hľadáte šetrnejší spôsob predlžovania, siahnite po šablónach. Pred samotným osadením šablóny, pripravíme prírodný necht. Zatlačíme kožičku, odstránime nečistoty a zmatníme povrch pilníkom alebo brúskou. Odstránime prach, odmastíme necht cleanerom a aplikujeme primer. Plochým štetcom aplikujeme malé množstvo 1-fázového UV gélu na celý povrch nechta a necháme polymerizovať v UV lampe 2 minúty. Po vytvrdnutí založíme šablónu. Šablóna musí byť správne osadená a tvoriť súvislú líniu spolu s povrchom nechtovej platničky.

Modelovanie gélom na šablóne

Štetcom, pomarančovým drievkom alebo kovovým perom nanesieme 1-fázový UV gél na šablónu a vytvarujeme požadovaný tvar nechta. Túto vrstvu rozťahujeme až na prírodný necht. Pracujeme pomerne rýchlo, aby UV gél veľmi nezatiekol. Necháme polymerizovať v 36W UV lampe 2 minúty. Po vybratí môžeme opatrne odstrániť šablónu. Pokračujeme v zdobení a vytvorení francúzskej manikúry.

Zdobenie nechta glitrami

Glitre zmiešané s malým množstvom číreho UV gélu aplikujeme na necht počas modelovania. Vytvoríme daný vzor, ornament a necháme vytvrdnúť v lampe. Glitre je možné aplikovať aj úplne na záver a tak vytvoriť sugar efekt.

C-oblúk a tvar vymodelovaný gélom

Na vytvrdnuté zdobenie nanesieme väčšie množstvo 1-fázového gélu, ktorým vymodelujeme tvar nechta a c-oblúk. Pri tejto vrstve musíme byť precízni, pretože má veľký vplyv na kvalitu a životnosť nechtov. Nechty modelujeme postupne. Dbáme, aby gél nezašiel až na kožičku.

Záverečný lesk

Hotové a vymodelované nechty zbavíme lepkavosti pomocou buničiny a cleaneru. Brúskou alebo pilníkom upravíme tvar nechta a odstráime prípadné nerovnosti, ktoré vznikli pri modelovaní. Prach odstránime kefkou. Farebným UV gélom vytvoríme na nechte zaujímavé ornamenty, ktoré necháme polymerizovať a následne ich prelakujeme vrchným leskom. Na nechtovú kožičku môžeme naniesť výživný olejček.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020