Blog

Sada na gélové nechty s kozmetickým kufríkom


ID5249
Sada Na sklade
28-dielna výhodná sada na gélové nechty. Sada je vhodná pre tých, ktorí už majú doma UV lampu. Sada obsahuje UV gély, ktoré sú dostatočne husté, takže... Celý popis
Bežná cena 101.11 €
Ušetríte 25% 25.16 €
Naša cena 75.95 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

28-dielna výhodná sada na gélové nechty. Sada je vhodná pre tých, ktorí už majú doma UV lampu. Sada obsahuje UV gély, ktoré sú dostatočne husté, takže sa s nimi nemusí báť pracovať ani začiatočník. Nájdete v nej aj čistič gélu, primer, brúsny blok, 2 x drsnejší a 2 x jemnejší pilník, štetec, rôzne ozdoby, ktorými spestríte vaše nechty a pod. Výhodou sady je kozmetický kufrík, ktorého povrch ľahko umyjete. Môžete ho použiť nielen na prepravu kozmetiky, ale tiež aj šperkov, gélov, lakov a iných drobností. Vďaka väčšiemu úložnému priestoru, ktorý sa nachádza pod odnímateľnou časťou s policami, sa doň zmestí aj UV lampa, alebo brúska. Jeho rozmery sú 33 x 25 x 25 cm.

Nalepenie a skrátenie umelého tipu

Vyberieme si správnu veľkosť umelého tipu a do zarážky, ktorá sa nachádza na nej, aplikujeme lepidlo. Takýto tip s lepidlom priložíme na necht a počkáme, kým nezaschne. Pred predlžovaním pomocou umelého tipu, vykonáme na prírodných nechtoch základnú manikúru a pilníkom zmatníme povrch. Gilotínou skrátime dĺžku tipov, pilníkom zmatníme ich povrch a prebrúsime prechod. Takto predĺžené nechty očistíme od prachu, odmastíme pomocou cleanera a buničiny a aplikujeme primer pre lepšiu priľnavosť UV gélu.

Základná vrstva UV gélu

Základnú vrstvu vytvoríme 1 fázovým alebo podkladovým UV gélom. Na celý povrch nechta nanesieme tenučkú vrstvu gélu a necháme polymerizovať v 36W UV lampe 2 minúty. Ak použijeme silnejšiu lampu, doba vytvrdnutia je kratšia. Vyberieme ruku z lampy a pokračujeme v predĺžení nechtového lôžka kamuflážnym gélom. Smile líniu vytvoríme bielym alebo farebným gélom. Každú vrstvu necháme zvlášť vytvrdnúť v UV lampe.

Modelovanie 1-fázovým gélom

Na vytvorenú a vytvrdnutú francúzsku manikúru nanesieme 1-fázový UV gél, ktorým vytvoríme c-oblúk. Použiť môžeme aj stavebný UV gél. Modelujeme pomocou plochého štetca s prírodným vlasom postupne po jednom nechte, ktorý hneď vkladáme do UV lampy na vytvrdnutie. Doba polymerizácie je 2 minúty.

Prebrúsenie modeláže

Hotové vytvrdnuté nechty vyberieme z lampy a očistíme cleanerom. Pilníkom alebo brúsnym blokom vyrovnáme povrch nechta a odstránime prípadné nerovnosti. Na vrátenie lesku môžeme použiť tenkú vrstvu 1-fázového UV gélu alebo aplikovať UV lesk. Nechtovú kožičku potrieme olejčekom.

Predĺženie nechta papierovou formou

Nechty vieme predĺžiť aj papierovou formou, nie len umelým tipom. Takéto predĺženie je oveľa šetrnejšie a vytvorená modeláž je pevnejšia. Pred samotným osadením formy, si prírodný necht očistíme a zmatníme pilníkom alebo brúsnym blokom. Cleanerom ho odmastíme a aplikujeme primer, ktorý necháme chvíľku pôsobiť. Primer môže zanechať necht jemne lepkavý, čo je v poriadku. Štetcom nanesieme 1-fázový UV gél v tenkej vrstve a necháme vytvrdnúť v lampe. Po vytvrdnutí je necht lepkavý. Vďaka tomuto výpotku sa prichytí ďalšia vrstva gélu. V tejto fáze založíme papierovú formu pod voľný okraj nechta tak, aby v prechode vznikla súvislá línia.

Predĺženie na papierovej forme 1-fázovým UV gélom

Ak je forma správne osadená, nanesieme 1-fázový UV gél, ktorým predĺžime necht. Vytvoriť môžeme akúkoľvek dĺžku nechta ako aj tvar. Táto vrstva gélu má byť tenká ale zároveň aj dostatočne pevná. Gél aplikujeme aj na nechtové lôžko, minimálne do polovice. Ruku vložíme do UV lampy na vytvrdnutie. Po uplynutí času, vyberieme ruku z lampy a papierovú formu opatrne odstránime. Pokračujeme vo francúzskej manikúre a v zdobení.

Zdobenie glitrami

Glitre, ako aj iné ozdoby sa najčastejšie aplikujú počas modelovania. Na nechty ich nanesieme spolu z malým množstvom číreho UV gélu alebo ich nasypeme do vopred nanesenej tenkej vrstvy číreho alebo farebného gélu. Zdobenie necháme vytvrdnút v lampe.

Stavebná vrstva a vytvorenie c-oblúka

C-oblúk modelujeme na hotovú francúzsku manikúru a vytvorené zdobenie. Plochým štetcom najlepšie s prírodným vlasom nanesieme 1-fázový UV gél a vymodelujeme správny tvar a c-oblúk, aby nechty boli trvácne a odolné voči poškodeniu a nárazu. Aj túto vrstvu ako ostatné necháme polymerizovať v UV lampe.

Úprava modeláže pilníkom

Hotové nechty po vybratí z lampy očistíme cleanerom, a tak ich zbavíme lepkavého filmu. Povrch modeláže upravíme a vyrovnáme pilníkom. Farebným gélom a tenkým štetcom dozdobíme necht tenkými čiarami, ktoré necháme vytvrdnúť v lampe. Nechty pretrieme 1-fázovým UV gélom, čím im dodáme lesk. Olejček môžeme naniesť na kožičku a krúživým pohybom ho vmasírovať.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019