Blog

Sada na gélové nechty s kufríkom a brúskou


ID5232
Sada Na sklade
42-dielna gélová sada na predlžovanie nechtov, ktorej súčasťou je aj 36W UV lampa s časovačom a štyrmi žiarovkami, priestranný kozmetický kufrík a brúska... Celý popis
Bežná cena 133.82 €
Ušetríte 34% 44.87 €
Naša cena 88.95 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

42-dielna gélová sada na predlžovanie nechtov, ktorej súčasťou je aj 36W UV lampa s časovačom a štyrmi žiarovkami, priestranný kozmetický kufrík a brúska na úpravu prirodzených nechtov a prebrúsenie prechodu medzi tipom a nechtom. Samozrejme sú tu UV gély na modelovanie, francúzsku manikúru i babyboomer ale aj farebné a mnoho iných pomôcok a prípravkov, ktoré budete potrebovať na gélové nechty. K sade pribalíme aj tlačený návod, aby sme vám pomohli pri robení prvých nechtov.
štítok Akcia

Príprava nechta a nalepenie tipu

Jemným brúsnym blokom alebo brúskou s jemným kovovým nadstavcom narušíme povrch nechta a oprášime. Lepidlo aplikujeme na umelý tip a priložíme na prírodný necht. Počkáme, kým nezaschne. V spoji nesmú vzniknúť vzduchové bublinky. Gilotínou skrátime tip a celý povrch zmatníme. Očistený necht odmastíme nail prepom. Na lepšie priľnutie gélu použijeme primer.

Základná vrstva a francúzska manikúra

Začneme základnou vrstvou. Použiť môžeme podkladový UV gél alebo 1-fázový UV gél. Plochým štetcom, najlepšie s prírodným vlasom, nanesieme UV gél v tenkej vrstve na celý povrch nechta a necháme vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Potom pokračujeme kamuflážnym gélom, ktorým predĺžime nechtové lôžko. Po vytvrdnutí tejto vrstvy aplikujeme biely gél na špičku, a tak vytvoríme francúzsku manikúru. Aj biely UV gél necháme polymerizovať v UV lampe minimálne 2 minúty.

Modelácia 1-fázovým UV gélom

Ak je francúzska manikúra hotová, môžeme vytvoriť C-oblúk, a tak vymodelovať tvar nechta. Použijeme 1-fázový UV gél. Štetcom ho nanesieme na stred nechta a ťahavým pohybom ho rozťahujeme. Vrstva tohto gélu musí byť v strede lôžka najhrubšia a smerom k okraju sa ztenšuje. Vymodelovaný necht necháme polymerizovať v 36W UV lampe 2 minúty.

Záverečné ošetrenie a lesk

Vymodelované nechty odmastíme pomocou cleanera a buničiny. Pilníkom prebrúsime nerovnosti a upravíme tvar. Ak je tvar nechta dokonalý, odstránime prach a nanesieme poslednú, záverečnú vrstvu finishu. Opäť necháme nechty polymerizovať v 36W UV lampe 2 minúty. Na nechtovú kožičku aplikujeme výživný olejček.

Zmatnenie nechta a založenie šablóny

Pred osadením papierovej formy zmatníme povrch nechta jemným pilníkom alebo brúskou s jemným nadstavcom. Odstránime prach a nanesieme nail prep na odmastenie a primer, pre lepšie priľnutie gélu na necht. Na takto predpripravený prírodný necht nanesieme 1-fázový UV gél v tenkej vrstve a necháme polymerizovať v 36 W UV lampe 2 minúty. Po vytvrdnutí osadíme papierovú formu. Tá spolu s nechtovou platničkou musí tvoriť súvislú líniu.

Modelovanie na papierovej forme

Na založenú šablónu najprv aplikujeme číry 1-fázový alebo modelovací UV gél. Ten nanesieme na celý povrch prírodného nechta a na šablónu tak, aby sme vytvorili požadovaný tvar modeláže. Táto vrstva gélu musí byť tenká, ale zároveň aj dostatočné pevná. Modelujeme postupne po jednom nechte. Ak ste zručnejší, môžete vymodelovať aj viac nechtov naraz. Nanesený UV gél vkladáme hneď do UV lampy na 2 minúty. Po vytvrdnutí opatrne odstránime šablónu a pokračujeme v zdobení.

Osadenie glitrov počas modelovania

Na vytvorenú a vytvrdnutú francúzsku manikúru môžeme aplikovať aj glitre, a tak nechty spestriť. Štetcom naberieme menšie množstvo číreho gélu a namočíme do glitrov. Tie následne aplikujeme na necht a necháme vytvrdnúť v lampe.

Modelovanie C-oblúka

Ak sú nechty predĺžené a ozdobené, vymodelujeme ich tvar a c-oblúk. Väčšie množstvo 1-fázového gélu nanesieme na necht a plochých štetcom ho rozťahujeme tak, aby bolo gélu v strede najviac a po bokoch najmenej. Z boku musí necht pripomínať tvar písmena C. Vymodelovaný necht necháme polymerizovať v 36W UV lampe minimálne 2 minúty.

Zdobenie hotovej modeláže

Hotovú modeláž odmastíme cleanerom a pilníkom ju prebrúsime. Upravíme tvar a odstránime prípadné nerovnosti. Na záver, pre vrátenie lesku, použijeme finish gél alebo UV lesk, ktorý necháme polymerizovať. Použitím farebného gélu a tenkého štetca modeláž dozdobíme.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019