Blog

Sada na gélové nechty s kufríkom a brúskou


ID5250
Sada Na sklade
35-dielna sada na gélové nechty s lampou a brúskou, ktorú jednoducho prenesiete v elegantnom kozmetickom kufríku, ktorý je jej súčasťou. Rozmery kufríka... Celý popis
Bežná cena 153.44 €
Ušetríte 39% 60.54 €
Naša cena 92.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

35-dielna sada na gélové nechty s lampou a brúskou, ktorú jednoducho prenesiete v elegantnom kozmetickom kufríku, ktorý je jej súčasťou. Rozmery kufríka sú 33 x 25 x 25 cm. Vo vrchnej časti kufríka sú police s mriežkami, ktoré poslúžia na uloženie gélov, lakov, primerov a pod. Ich rozdelením vzniká menší úložný priestor bez políc. Spodná, zároveň najväčšia časť kufríka je vhodná na presun väčších vecí, ako je lampa alebo brúska. S touto sadou pre začiatočníkov sa vám podarí predĺžiť nechty, a to buď pomocou tipov, alebo pomocou šablóny. V sade sa nachádza 8 UV gélov, ktoré majú hustú konzistenciu, vďaka čomu budete mať pri práci s nimi viac času. Brúska v sade má 14000 otáčok za minútu. Je vhodná predovšetkým na brúsenie prírodných nechtov, na manikúru alebo na pedikúru. Pri brúske sa nachádza šesť brúsnych nadstavcov a kotúčikov. Sada obsahuje aj farebné ozdoby a nálepky, s ktorými sa vám podarí spestriť vaše nechty.

Zmatnenie nechta brúskou

Prírodný necht najlepšie a najdôkladnejšie zmatníme pomocou brúsky. Na prebrúsenie a narušenie povrchu platničky môžeme kľudne použiť aj jemný pilník alebo brúsny blok. Kovovým zatlačovačom zatlačíme kožičku. Na umelý tip aplikujeme malé množstvo lepidla a prilepíme na necht. Ak lepidlo zaschlo, tip skrátime gilotínou a pilníkom ho zmatníme. Suchou kefkou odstránime prach a cleanerom odmastíme povrch. Aplikujeme primer, aby modeláž lepšie priľnula k platničke.

Predĺženie nechtového lôžka a vytvorenie smile línie

Na nechty, ktoré sú predĺžené tipom nanesieme základnú vrstvu, ktorú vytvoríme 1-fázovým UV gélom. Pretrieme celý povrch a necháme polymerizovať v 36W UV lampe. Po vytvrdnutí pokračujeme nanesením kamuflážneho UV gélu, ktorým zakryjeme nedostatky a farebné rozdiely. Predĺžime nechtové lôžko a necháme vytvrdnúť v UV lampe. Potom pokračujeme bielym gélom. Použijeme tenký štetec alebo kovové pero a postupne gél rozťahujeme po špičke nechta a vytvárame dokonalú smile líniu. Aj biely gél vložíme do lampy na 2 minúty.

Modelovanie nechta gélom

Čírym jednofázovým gélom vytvoríme c-oblúk a zároveň ním zafixujeme francúzsku manikúru. Väčšie množstvo gélu aplikujeme na stred lôžka a postupne ho rozťahujeme do strán. Musíme vytvoriť c-oblúk. Z boku musí tvar nechta pripomínať písmeno C. Aby táto vrstva gélu vytvrdla, vložíme ruky do 36W UV lampy na 2 minúty.

Aplikácia olejčeka na kožičku

Olejček na kožičku aplikujeme až úplne na záver. Najprv vyberieme ruky z lampy. Cleanerom odstránime lepkavý film z povrchu modeláže. Brúsnym blokom alebo pilníkom vyhladíme povrch a odstránime nerovnosti. Pre vrátenie lesku nanesieme opäť jednofázový UV gél alebo vrchný lak. Teraz použijeme olejček a vmasírujeme ho krúživým pohybom do kožičky.

Príprava pred založením formy

Na nechtoch vykonáme základnú manikúru a zmatníme povrch nechta. Narušiť povrch môžeme jemným pilníkom alebo brúskou. Za pomoci brúsky vieme dôkladnejšie prebrúsiť okolie pri kožičke. Prach odstránime kefkou, odmastíme cleanerom alebo nail prepom a potrieme lôžko primerom. Vďaka primeru sa otvoria póry a UV gél sa lepšie prichytí. Nanesieme tenkú vrstvu 1-fázového gélu na necht a vložíme do 36W UV lampy. Po vytvrdnutí založíme šablónu tak, aby s nechtom tvorila súvislú líniu.

Predlžovanie na forme UV gélom

Na papierovú formu aplikujeme 1-fázový alebo stavebný UV gél vo väčšom množstve. Pomaly štetcom vytvoríme tvar nechta ako aj dĺžku a necháme polymerizovať. Do lampy vkladáme ruku spolu so šablónou. Po vytvrdnutí môžeme opatrne šablónu odstrániť a pokračovať v zdobení ako aj v modelovaní.

Zdobenie počas modelovanie gélom

Počas modelovania vložíme ozdobné glitre na necht tak, že štetec s čírym gélom namočíme do glitrov a následne ich aplikujeme na necht a vytvoríme určitý vzor. Ten necháme vytvrnúť v 36W UV lampe.

Modelácia gélom

Na vzniknuté zdobenie nanesieme 1-fázový UV gél, ktorým vymodelujeme správny c-oblúk. Ten nám zaručí pevnosť a pružnosť modeláže. C-oblúk môžeme vymodelovať aj stavebným gélom. Modelujeme ho postupne po jednom nechte a medzi tým vkladáme ruku do 36W UV lampy na 2 minúty.

Zdobenie hotovej modeláže farebným gélom

Ak vymodelovaný c-oblúk vytvrdne, celé nechty môžeme očistiť cleanerom a buničinou. Pilníkom a brúsnym blokom vyhladíme povrch a odstránime nerovnosti. Farebným gélom a tenkým štetcom nechty dozdobíme, prelakujeme lakom a aplikujme výživný olejček.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021