Blog

Sada na gélové nechty s kufríkom


ID5110
Sada Na sklade
Kompletná 23-dielna sada na gélové nechty, ktorej súčasťou je aj kozmetický kufrík. Práve doň si môžete prehľadne uložiť všetky pomôcky a prípravky potrebné... Celý popis
Bežná cena 91.75 €
Ušetríte 29% 26.80 €
Naša cena 64.95 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kompletná 23-dielna sada na gélové nechty, ktorej súčasťou je aj kozmetický kufrík. Práve doň si môžete prehľadne uložiť všetky pomôcky a prípravky potrebné na predlžovanie nechtov. Pohodlne sa doň vojde aj UV lampa, ktorá je súčasťou sady. Lampa má praktický časovač 120 sekúnd. Tento čas je postačujúci pre vytvrdnutie UV gélov. Súčasťou UV lampy sú aj 4 žiarovky. V sade sú základné modelovacie UV gély, s ktorými hravo vytvoríte francúzsku manikúru, alebo babyboomer nechty. Nájdete tu nie len tipy, ale predlžovanie si môžete vyskúšať aj na šablónach bez lepenia tipov. Na zdobenie sú tu glitre, glitrový prach alebo nálepky. Sada je určená na predlžovanie, alebo na spevnenie mäkkých a lámavých nechtov.
štítok Výpredaj

Potrebujete návod, ako si urobiť gélové nechty? Stiahnite si ho tu!

Zmatnenie nechta a nalepenie tipu

Aby sme mohli prírodné nechty predĺžiť pomocou umelého tipu, musíme ich najprv zbaviť nečistôt, zatlačiť kožičku a zmatniť jeho povrch brúsnym blokom. Vzniknutý prach očistíme kefkou. Na umelý tip nanesieme lepidlo a následne ho priložíme na prírodný necht. Tip držíme pevne, až kým lepidlo nezaschne. Dbáme, aby v spoji nevznikli žiadne bublinky. Gilotínou si skrátime tip. Pilníkom zmatníme povrch a prebrúsime prechod medzi tipom a nechtom. Takto predĺžený necht odmastíme cleanerom a aplikujeme naň primer, ktorý necháme chvíľu pôsobiť.

Aplikácia farebných gélov

Štetcom najprv nanesieme 1-fázový UV gél, ktorým vytvoríme základnú vrstvu. Nanesieme ho na celý povrch nechta a necháme polymerizovať v 36W UV lampe 2 minúty. Po vybratí z lampy pokračujeme kamuflážnym gélom. Predĺžime nechtové lôžko a necháme vytvrdnúť. Bielym UV gélom vytvoríme smile-líniu a vložíme do UV lampy.

Vymodelovanie nechtu

Pokračujeme vymodelovaním nechta ako aj c-oblúka. 1-fázový UV gél nanesieme na stred nechtového lôžka a pomalými pohybmi ho rozťahujeme do strán tak, aby sme vytvorili dokonalý tvar a c-oblúk. Modelujeme postupne. Ak ste zručný, môžete vymodelovať aj viac nechtov naraz. Nechty vkladáme do UV lampy na 2 minúty.

Záverečná úprava nechtu

Z vytvrdnutých nechtov odstránime lepkavosť pomocou cleaneru a buničiny. Ak sú nechty rovné a nie je potrebné ich brúsiť, aplikujeme rovno výživný olejček na nechtovú kožičku a prstom ho vmasírujeme.

Predĺženie nechta pomocou šablóny

Vymodelovať nechty je možné aj pomocou šablóny. Pred jej osadením si pripravíme prírodný necht tak, že zatlačíme kožičku a prebytočnú kožu odstránime kliešťami. Zmatníme a jemne prebrúsime povrch. Kefkou odstránime nečistoty a odmastíme necht cleanerom. Na priľnutie gélu použijeme primer. Ten nanesieme na necht a necháme chvíľu pôsobiť. Štetcom nanesieme malé množstvo 1-fázového UV gélu na celý povrch lôžka a necháme vytvrdnúť v 36W UV lampe. Po vytvrdnutí, založíme šablónu tak, aby vytvorila s nechtom súvislú líniu.

Vytvorenie tvaru

Na správne osadenú šablónu nanesieme 1-fázový UV gél, ktorý roztiahnme po šablóne a prírodnom nechte. Vytvoríme požadovaný tvar ako je hrana, špic a podobne. Gél po šablóne steká, preto pracujeme rýchlejšie. Vytvorený tvar necháme polymerizovať v UV lampe 2 minúty. Po vytvrdnutí môžeme opatrne odstrániť šablónu a pokračovať v zdobení alebo vo francúzskej manikúre.

Zdobenie glitrami

Ozdobiť nechty glitrami patrí medzi najjednoduchšie zdobenie. Najčastejšie a najefektívnejšie je ich aplikovať počas modelovania a zaliať ich UV gélom. Malé množstvo gélu namočíme do glitrov, ktoré následne aplikujeme na necht. Ozdobený necht s glitrami necháme vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty.

Modelovanie UV gélom

Celé vytvorené zdobenie zafixujeme 1-fázovým alebo stavebným gélom, ktorým zároveň vytvoríme tvar ako aj c-oblúk. Pracujeme pomerne rýchlo, aby UV gél nezatiekol až na kožičku, ak sa tak stane, prebytočný gél odstránime ešte pred vkladaním do lampy. V lampe necháme nechty polymerizovať 2 minúty. Vytvrdnuté nechty zbavíme lepkavosti a aplikujeme olejček na kožičku. Ak sú na nechte nerovnosti, zbrúsime ich pilníkom. Nechty prelakujeme lakom top coat ultraviolet.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020