Blog

Sada pre začiatočníkov s brúskou a kufríkom


ID5229
Sada Vašu objednávku pošleme ešte dnes!
24-dielna sada na gélové nechty, ktorá je vhodná pre začiatočníkov. V sade nájdete kufrík, do ktorého sa vojdu všetky pomôcky aj UV lampa. Tá má 4 žiarovky... Celý popis
Bežná cena 105.67 €
Ušetríte 31% 30.72 €
Naša cena 74.95 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

24-dielna sada na gélové nechty, ktorá je vhodná pre začiatočníkov. V sade nájdete kufrík, do ktorého sa vojdu všetky pomôcky aj UV lampa. Tá má 4 žiarovky a časovač nastaviteľný na 120 sekúnd. Zrkadlové vnútro zabezpečí rovnomerné vytvrdnutie gélu. Ten postačí nechať tvrdnúť 2 minúty. S gélmi v sade jednoducho vytvoríte francúzsku manikúru alebo populárne babyboomer zdobenie. Brúska je vhodná na úpravu prirodzených nechtov, alebo na jemné prebrúsenie a odstránenie kožičky. Nechty môžete predlžovať lepením umelých tipov alebo pomocou šablón. Všetky tieto pomôcky sú súčasťou sady.

Potrebujete návod, ako si urobiť gélové nechty? Stiahnite si ho tu!

Príprava pred modelovaním

Aby sme si mohli nechty predĺžiť pomocou umelých tipov, je potrebné urobiť základnú manikúru. Zatlačíme kožičku, prípadne ju odstránime kliešťami. Upravíme tvar a pilníkom alebo brúskou zmatníme povrch nechta. Suchou kefkou alebo štetcom očistíme nechty od prachu. Môžeme začať lepiť tipy. Tie lepíme tak, aby v spoji nevznikli vzduchové bublinky a boli nalepené rovno. Predĺžené nechty skrátime gilotínou alebo pilníkom. Je nutné zmatniť celý povrch tipu a prebrúsiť prechod. Celý necht odmastíme cleanerom a aplikujeme primer, pre lepšiu priľnavosť gélu.

Aplikácia gélov na necht

Začneme základnou vrstvou. Plochým štetcom nanesieme na celý povrch nechta tenkú vrstvu 1-fázového gélu, ktorú vložíme do 36W UV lampy na vytvrdnutie. Po vytvrdnutí je gél jemne lepkavý. Túto lepkavosť z nechta neodstraňujeme. Pokračujeme v aplikácii kamuflážneho a bieleho UV gélu, ktoré môžeme nanášať štetcom, pomarančovým drievkom alebo kovovým perom.

Tvar nechta a c-oblúk

Na vytvorené zdobenie alebo francúzsku manikúru, nanesieme väčšie množstvo 1-fázového UV gélu. Na tejto vrstve je dobre si dať záležať. Vymodelujeme c-oblúk a tvar nechta a necháme vytvrdnúť v lampe 2 minúty. Ak ste zručnejší, môžete vymodelovať viac nechtov naraz a tak vložiť do UV lampy.

Aplikácia olejčeka

Po vytvrdnutí nechty očistíme od lepkavého filmu cleanerom a buničinou. Ak je potrebné nechty prebrúsiť, spravíme to jemným pilníkom alebo brúskou a prelakujeme vrchným leskom. Na nechtovú kožičku nanesieme výživný olejček, ktorý krúživým pohybom vmasírujeme.

Príprava pred založením šablóny na nechty

Najprv urobíme základnú manikúru. Zatlačíme kožičku, prípadne ju odstránime kliešťami. Upravíme tvar nechta a jemne zmatníme jeho povrch. Necht odmastnime a aplikujeme primer, pre lepšiu priľnavosť. Štetcom nanesieme tenkú vrstvu 1-fazového gélu a necháme vytvrdnúť. Po vybratí z lampy založíme šablónu pod voľný okraj nechta tak, aby spolu tvorili súvislú líniu.

Predĺžovanie na šablóne

Modelovací alebo 1-fázový UV gél aplikujeme na necht. Štetcom s prírodným vlasom alebo kovovým perom roztiahneme gél po šablóne a nechte tak, aby sme vytvorili tvar. Táto vrstva gélu má byť tenká, ale zároveň aj dostatočné pevná. Necht vložíme do UV lampy na 2 minúty. Po vytvrdnutí opatrne odstránime šablónu a pokračujeme v aplikácii ďalších farebných gélov ako je kamuflažný a biely.

Glitre na nechty

Kovovým perom naberieme malé množstvo číreho gélu, ktoré namočíme do glitrov a následne aplikujeme na necht. Pri zdobení sa medze nekladú, a preto môžeme použiť aj viac farieb glitrového prachu. Ozdobený necht necháme polymerizovať v UV lampe 2 minúty.

Modelovanie nechta

Pokračujeme v modelovaní c-oblúku. 1-fázový UV gél nanesieme tak, aby v strede nechtového lôžka bol necht najhrubší a postupne sa do strán stenšoval. Necháme vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Nechty môžeme modelovať postupne po jednom alebo, keď sme zručnejší aj viac naraz. Z hotových nechtov odstránime lepkavý film, prebrúsime nerovnosti a aplikujeme olejček na kožičku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019