Blog

Veľká sada na nechty s brúskou a kufríkom


ID5235
Sada Na sklade
51-dielna sada na gélové nechty s kufríkom a brúskou, ktorá bude vašim dobrým pomocníkom a prácu urýchli. Táto brúska vám veľmi dobre poslúži nielen pri... Celý popis
Bežná cena 180.23 €
Ušetríte 30% 54.33 €
Naša cena 125.90 €
Zľava platí do 22.07.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

51-dielna sada na gélové nechty s kufríkom a brúskou, ktorá bude vašim dobrým pomocníkom a prácu urýchli. Táto brúska vám veľmi dobre poslúži nielen pri modelovaní nechtov, ale aj pri ich odstraňovaní. 36W UV lampa s časovačom je nevyhnutná pre vytvrdnutie gélov. Štyri žiarovky sú už súčasťou lampy. UV gélmi nechty predĺžite, vytvoríte francúzsku manikúru alebo babyboomer. Farebnými gélmi môžete nechty zdobiť alebo trvácne lakovať. V sade nájdete všetko, čo budete pri práci potrebovať. Všetky pomôcky si môžete bezpečne uložiť do kozmetického kufríky, ktorý je dostatočne veľký. Pomocou neho budete mať všetky veci na jednom mieste a v prípade potreby ich tak môžete pohodlne prenášať.
štítok Akcia, Zľava

Nalepenie umelého tipu

Prírodný necht upravíme pred nalepením tipu tak, že odstránime zvyšky laku a nečistoty z povrchu platničky. Vykonáme základnú manikúru ako je zatlačenie kožičky, prípadne jej odstránenie a skrátime dĺžku nechta. Jemným brúsnym blokom zmatníme povrch. Na vopred vybraný tip aplikujeme lepidlo na nechty a následne ho prilepíme na platničku. Počkáme, kým lepidlo zaschne a dĺžku skrátime pomocou gilotíny. Pilníkom zmatníme povrch a prebrúsime prechod. Odstránime prach a aplikujeme prípravky ako je nail prep a primer.

Aplikácia kamuflážneho a bieleho gélu

Pred vytvorením francúzskej manikúry je potrebné na necht naniesť základnú vrstvu 1-fázového alebo podkladového UV gélu. Ten tenkým štetcom aplikujeme na celú plochu nechta v tenkej vrstve a necháme vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty. Po vytvrnutí pokračujeme v predlžovaní lôžka a smile línie. Každú vrstvu gélu vkladáme zvlášť do lampy.

1-fázový UV gél a c-oblúk

Aby nechty boli pevné a odolné voči nárazom, je potrebné vytvoriť správny tvar a c-oblúk. Na stred lôžka aplikujeme väčšie množstvo modelovacieho alebo 1-fázového UV gélu a začneme ho rozťahovať tak, aby sme vytvorili c-oblúk. Pri pohľade na necht z boku musíme vidieť písmeno C. Vtedy je modeláž správne vytvorená. Ruku vložíme do 36W UV lampy na 2 minúty.

Záverečná vrstva a výživný olejček

Vymodelované nechty odmastíme od výpotku pomocou buničiny a cleaneru. Pilníkom alebo za pomoci brúsky vyrovnáme povrch modeláže a odstránime nerovnosti. Brúsnym blokom vyhladíme povrch a odstránime prach. Čírym lakom alebo finishom nechty prelakujeme a vmasírujeme výživný olejček.

Prírodný necht a papierová forma

Ak si chceme nechty predĺžiť šetrnejšie, použijeme papierovú formu. Ešte pred jej založením si upravíme prírodný necht. Pomarančovým drievkom zatlačíme kožičku, prípadne ju odstránime a skrátime dĺžku nechta. Povrch jemne zmatníme pilníkom. Aplikujeme prípravky ako je nail prep na odmastenie a primer pre lepšie priľnutie gélu. Pripravenú platničku pretrieme 1-fázovým UV gélom a vložíme do UV lampy. Po vytvrdnutí základnej vrstvy môžeme založiť papierovú formu. Založíme ju tak, aby medzi platničkou a formou nevznikol žiaden schod ani medzera.

Predlžovanie na papierovej forme

Na papierovú formu aplikujeme väčšie množstvo číreho 1-fázového UV gélu. Pomocou štetca alebo kovového pera roztiahneme gél po šablóne tak, aby sme vytvorili tvar a dĺžku nechta. Modelujeme postupne po jednom nechte a vkladáme do 36W UV lampy na vytvrdnutie. Ak UV gél vytvrdol, pomaličky môžeme formu odstrániť a pokračovať vo francúzskej manikúre. Tú vytvoríme bielym a kamuflážnym UV gélom.

Zdobenie modeláže glitrami

Na vytvorenú francúzsku manikúru môžeme aplikovať glitre, a tak nechty ozdobiť. Necht ozdobíme glitrami pomocou štetca alebo kovového pera. Do glitrov namočíme maličké množstvo číreho UV gélu a následne aplikujeme na modeláž. Ozdobený necht necháme polymerizovať v UV lampe 2 minúty.

Modelovanie tvaru a c-oblúku

Na ozdobený necht nanesieme väčšie množstvo 1-fázového alebo stavebného gélu a vymodelujeme c-oblúk a tvar nechta. Pri tejto vrstve je potrebné dať si záležať, pretože má veľký význam, aby modeláž vydržala čo najdlhšie. Necht má byť v strede najhrubší a po bokoch najtenší. V lampe necháme UV gél polymerizovať 2 minúty.

Záverečné ošetrenie nechta

Po vytvrdnutí poslednej vrstvy z modeláže odstránime lepkavý film za pomoci cleaneru a buničiny. Pilníkom alebo brúskou s jemným nadstavcom odstránime nerovnosti a vyhladíme povrch. Farebným UV gélom vytvoríme na nechte ornamenty a necháme polymerizovať v lampe. Prelakujeme čírym lakom alebo UV leskom a kožičku potrieme výživným alejčekom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019