Blog

Gél lak sada bez UV lampy

NTN

ID4319
NTN
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Sada na trvácne lakovanie a spevnenie nechtov gél lakom. Aj keď v tejto sade nie je UV lampa, gél laky musia v lampe vytvrdnúť. Sada je určená pre tie, ktoré už lampu majú a potrebujú len materiál na gél lak nechty. Tento spôsob lakovania vydrží po vytvrdnutí 7 až 14 dní. Čas tvrdnutia závisí od druhu lampy. V 36W UV lampe sú to 2 minúty, v 9W lampe 4-5 minút a v LED lampe 30 až 60 sekúnd. Najrýchlejšie vytvrdnú v 48W dual lampe a to už za 15 sekúnd. Pri aplikácii najprv upravte necht a jemným brúsnym blokom ho zmatnite. Naneste primer a priesvitný nadlak podlak, ktorý vložíte do lampy na vytvrdnutie. Aj po vytvrdnutí ostáva lepkavý. Na túto lepkavosť naneste farebnú vrstvu. Každá nanesená vrstva musí do lampy a má byť tenká. Podľa sýtosti farby a potreby môžete naniesť opäť farebný gél lak a na záver opäť nadlak podlak. Po vytvrdnutí utrite lepkavosť čističom gélu.
štítok Novinka

Príprava pred lakovaním

Touto gél lak sadou dosiahneme trvácne lakovanie za niekoľko minút. Zvládneme to aj v pohodlí domova. Sada obsahuje všetko čo potrebujeme, aby sme mali krásne upravené a nalakované nechty viac ako 14 dní. Pred samotným lakovaním si pripravíme prírodný necht. Upravíme jeho tvar a zmatníme povrch jemným brúsnym blokom. Vzniknutý prach odstránime. Cleanerom necht odmastíme a aplikujeme primer. Ako základnú vrstvu použijeme base/top a necháme ho vytvrdnúť v UV lampe.

Lakovanie gél lakom

Na vytvrdnutú základnú vrstvu môžeme začať nanášať farebný gél. Ten aplikujeme minimálne v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu je potrebné nechať zvlášť vytvrdnúť v UV lampe minimálne 2 minúty. Dbáme, aby gél lak nezatiekol až na kožtičku. Ak sa tak stane, odstránime ho pomocou pomarančového drievka ešte pred vytvrdnutím.

Aplikácia vodolepky

Nechty je možné aj rôzne ozdobiť, napríklad vodoleplou. Vodolepka je súčasťou sady. Odstrihneme si zvolený vzor a vložíme do vody na pár sekúnd. Následne aplikujeme vodolepku na vzniknutý výpotok pomocou štetca. Správne osadenú vodolepku zafixujeme opätovným nanesením base/topu a necháme vytvrdnúť. Na záver odstránime výpotok cleanerom a vmasírujeme olejček do kožičky.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019