Blog

Malá sada s UV gélmi a šablónami


ID5240
Sada Na sklade
22-dielna gélová sada bez UV lampy vhodná pre začiatočníkov. Táto sada je vhodná predovšetkým pre tých, ktorí už UV lampu majú a potrebujú doplniť materiál... Celý popis
Bežná cena 32.84 €
Ušetríte 39% 12.85 €
Naša cena 19.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

22-dielna gélová sada bez UV lampy vhodná pre začiatočníkov. Táto sada je vhodná predovšetkým pre tých, ktorí už UV lampu majú a potrebujú doplniť materiál na vytvorenie gélových nechtov. Alebo pre tých ktorí si chcú vybrať k sade inú lampu. Gély tvrdnú v 36W lampe 2 minúty a v DUAL lampe 1 minútu a sú vhodné na predlžovanie nechtov. Vytvoríte nimi aj francúzsku manikúru alebo babyboomer. Sada obsahuje gély a tiež prípravky a pomôcky, bez ktorých sa pri vytváraní gélových nechtov nezaobídete.
štítok Novinka, Výpredaj

Predĺženie pomocou umelého tipu

Aby sme mohli nalepiť umelý tip, musíme nechty očistiť od nečistoty a odstrániť zvyšky laku. Zatlačíme kožičku a skrátime necht. Jemným brúsnym blokom zmatníme povrch platničky a očistíme. Na vopred pripravený umelý tip nanesieme lepidlo. Tip pritlačíme na platničku a držíme, kým lepidlo nezaschne. V spoji nesmú vzniknúť žiadne vzduchové bublinky. Gilotínou si skrátime dĺžku a prebrúsime povrch. Prechod medzi tipom a nechtom samozrejme tiež prebrúsime dostratena. Nail prep aplikujeme na odmastenie a primer pre lepšie priľnutie gélu.

Nanesenie bieleho a kamuflážneho gélu

Na predpripravený a predĺžený necht, plochým štetcom nanesieme základnú vrstvu. Použijeme 1-fázový alebo podkladový UV gél. Celý povrch pretrieme tenkou vrstvou číreho gélu a vložíme do 36W UV lampy na 2 minúty. Na túto vytvrdnutú vrstvu postupne nanášame kamuflážny UV gél a následne biely. Nanesené vrstvy gélu vkladáme stále do UV lampy.

Modelácia UV gélom

Najdôležitejšou vrstvou pri modelovaní je práve táto. Vďaka nej sú nechty pevné a odolné. Správne vytvorený c-oblúk a tvar nechta predlžuje životnosť modeláže. Na stred lôžka nanesieme väčšie množstvo 1-fázového alebo stavebného UV gélu a postupne ho štetcom rozťahujeme po celej modeláži. V strede musí byť vrstva najhrubšia a po okrajoch najtenšia. Aby táto vrstva vytvrdla, necháme ju v lampe polymerizovať 2 minúty.

Záverečná úprava a lesk

Po vybratí z lampy môžeme cleanerom a buničinou odstrániť lepkavý film. Pilníkom alebo za pomoci brúsky s jemným nadstavcom upravíme a vyrovnáme povrch nechta. Hotové nechty prelakujeme čírym lakom alebo finish gélom. Krúživým pohybom vmasírujeme olejček do nechtovej kožičky.

Založenie papierovej formy

Predtým, ako osadíme papierovú formu, pomarančovým drievkom zatlačíme kožičku. Skrátime dĺžku nechta a jemným blokom zmatníme povrch. Aplikujeme prípravky ako je nail prep na odmastenie nechta a primer, pre lepšie priľnutie gélu. Na platničku nanesieme tenkú vrstvu 1-fázového alebo podkladového gélu a necháme túto vrstvu polymerizovať v lampe. Po vybratí ruky z lampy založíme papierovú formu. Tú osadíme tak, aby spolu s platničkou tvorili súvislú líniu.

Modelovanie nechta na papierovej forme

1-fázový UV gél nanesieme na papierovú formu. Štetcom ho roztiahneme tak, aby sme vytvorili tvar a dĺžku nechta. Modelujeme pomerne rýchlo, pretože gél po šablóne rýchlejšie steká. Ak je necht predĺžený, vložíme ho do lampy na vytvdnutie. Po vybratí z lampy odstránime papierovú formu a pokračujeme vo francúzskej manikúre.

Glitre a ich aplikácia na modeláž

Glitre najčastejšie vkladáme na necht počas modelovanie, ale môžeme to urobiť aj na záver, a tak vytvoriť sugar efekt. Spolu s čírym gélom nanesieme glitre na necht a štetcom ich roztiahneme po modeláži. Vytvorené zdobenie necháme vytvrdnúť v UV lampe.

Tvar a c-oblúk vytvorený UV gélom

Aby predĺžené nechty vydržali čo najdlhšie, gélom vymodelujeme na nechtoch správny tvar a c-oblúk. Použijeme 1-fázový alebo stavebný UV gél. Za pomoci štetca vymodelujeme necht tak, aby v strede modeláže bola vrstva gélu najhrubšia a po okrajoch najtenšia. Dbáme, aby gél nezatiekol až na kožičku. Nechty vkladáme do lampy na 2 minúty.

Lesk, záverečná vrstva

Ak sú nechty vytvrdnuté, môžeme ich očistiť od lepkavosti cleanerom. Nerovnosti, ktoré sa môžu nachádzať na modeláži odstránime pilníkom alebo brúskou. Nechty dozdobíme farebným gélom a vložíme opäť do lampy. Na záver prelakujeme čírym lakom alebo UV finishom. Na kožičku môžeme aplikovať výživný olejček.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021