Blog

Profesionálna sada na polygél s dual formami


ID5904
Sada Na sklade
20-dielna sada na polygél nechty s veľkými poly gélmi. Vhodná pre nechtárky, ktoré pracujú s UV gélom, alebo gél lakom a lampu už majú. Poly gély tvrdnú... Celý popis
Bežná cena 124.16 €
Ušetríte 23% 28.17 €
Naša cena 95.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

20-dielna sada na polygél nechty s veľkými poly gélmi. Vhodná pre nechtárky, ktoré pracujú s UV gélom, alebo gél lakom a lampu už majú. Poly gély tvrdnú v rovnakej lampe ako iné gély či gél laky. Môžete na ne použiť teda UV, alebo dual lampu. Sada obsahuje potrebné prípravky a pomôcky na vymodelovanie a predlžovanie nechtov. Výhodou tohto materiálu je, že je extra hustý a nezateká. Pred jeho aplikáciou je potrebné nechty klasicky pripraviť. Nevynecháme teda prebrúsenie brúsnym blokom, odmastenie poly prepom, vrstvu poly gripu na priľnutie a podkladový poly base, ktorý už tvrdne v lampe. Po tejto príprave pristúpime k samotnej modeláži. V sade sú klasické šablóny, ale aj dual formy. Môžeme si teda vybrať, ktorým spôsobom budeme predlžovať. V oboch je však potrebné poly gél roztláčať pomocou štetca, ktorý sme namočili do poly liquidu. Na namočené štetinky sa materiál nebude lepiť a práca nám pôjde ľahšie. Nezabúdame na C-oblúk, ktorý je základom dlhej životnosti. Vložíme do lampy na vytvrdnutie. Po vybratí utrieme výpotok a povrch prebrúsime a dotvarujeme pilníkom. Pre vrátenie lesku použijeme poly finish, ktorý tiež tvrdne v lampe. Čas tvrdnutia závisí od druhu a sily lampy.
štítok Novinka, BlackFriday

Máte už lampu a chcete skúsiť robiť aj iné nechty ako klasické gélové? Táto profesionálna sada je určená na polygél nechty, s ktorou hravo zvládnete vytvoriť krásne dokonalé nechty podľa najnovších trendov. Je to veľmi jednoduché. Stačí sa len rozhodnúť, či zvolíte na predĺženie nechtov šablóny, alebo dual formy. Obidve sú súčasťou sady. Príprava nechtu je pri obidvoch spôsoboch rovnaká. Prebrúste nechtovú platničku, na ktorú následne aplikujete poly prep a poly grip. Ak sa rozhodnete predlžovať nechty šablónami, na pripravené nechty aplikujte poly base, ktorý dáte do lampy. Ak máte UV lampu, nechajte polymerizovať 2 minúty, pri dual a led lampách stačí 30 až 60 sekúnd. Lepkavosť z nechtov zatiaľ neutierajte, ale priložte na nich šablóny a pomocou štetca namočeného v poly liquide nanášajte poly gél, ktorý rozťahujete do požadovanej dĺžky a tvaru. Nezabúdajte na C- oblúk. Vytvarované nechty vložte do lampy a po vytvrdnutí odstráňte šablóny. Tentokrát odstráňte aj lepkavý výpotok a pre dokonalejší vzhľad ešte nechty prebrúste. Na záver naneste poly finish, dajte do lampy a utrite lepkavosť cleanerom.

Dual formami je predlžovanie nechtov následovné. Povrch prebrúste a naneste poly prep a naň poly grip. Ďalšou vrstvou je podkladový poly base, ktorý tvrdne v lampe. Vyberte správne veľkosti foriem na nechty, do ktorých vtlačíte poly gél a rozťahujete ho do požadovanej dĺžky pomocou štetca namočeného v poly liquide. Dual formu s gélom pritlačte na pripravené nechty a odstráňte pretlačené zvyšky gélu. Gél spolu s formou dajte do lampy a nechajte vytvrdnúť. Potom z nechtov odstráňte formy, vytvorený tvar ešte prebrúste a na záver to celé zafixujte poly finishom a dajte do lampy. Lepkavosť odstraňujte cleanerom a buničinou.

Sada je vybavená gélmi, vďaka ktorým ľahko vytvroríte obľúbenú francúzsku manikúru. Ružovým, alebo kamuflážnym gélom na šablóne najprv vytvarujte nechtové lôžko v požadovanej dĺžke. Nezabúdajte na konci nechať oblúčik, tzv. smile. Vložte do lampy a po vybratí pokračujte bielym poly gélom. Menšie množstvo naneste na šablónu a tvarujte štetcom namočeným v poly liquide. Ak ste hotový, opäť vložte do lampy. Po vytvrdnutí nechty prebrúste a postupujte rovnako ako pri klasickom predlžovaní použitím poly finishu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020