Blog

Sada na gél lak bez lampy


ID7344
Sada Na sklade
24-dielna sada na úpravu prirodzených nechtov pomocou veľmi obľúbených gél lakov značky LONEL. Máte lampu, ale nemáte potrebné veci na gél lak nechty?... Celý popis
Bežná cena 43.95 €
Ušetríte 25% 11.00 €
Naša cena 32.95 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

24-dielna sada na úpravu prirodzených nechtov pomocou veľmi obľúbených gél lakov značky LONEL. Máte lampu, ale nemáte potrebné veci na gél lak nechty? S touto sadou to hravo zvládnete. Obsahuje všetko, čo vaše nechty potrebujú. Pilníky, jemný brúsny blok a zatlačovač pomarančové drievko sú potrebné pri príprave nechtov, pred samotným nanášaním gélov. Je potrebné si prirodzené nechty najprv upraviť, prebrúsiť nechtovú platničku a následne použiť primer. Po tejto príprave môžete začať s nanášaním podlaku Lonel Pro base, ktorý necháte v lampe vytvrdnúť. Čas tvrdnutia závisí od použitej lampy. Pri úprave nechtov gél lakom, stačí 10 až 30 sekúnd pri Dual lampách a pri UV lampách odporúčame nechať tvrdnúť v lampe 30 až 60 sekúnd. Závisí to aj od hrúbky nanesenej vrstvy. Výpotok po vytvrdnutí podlaku neutierajte, ale hneď pokračujte s nanesením prvej vrstvy farebného gél laku. Naneste 2 vrstvy, ktoré necháte zakaždým polymerizovať v lampe, aby bol efekt výraznejší a farba sýtejšia. Tentokrát výpotok utrite čističom gélu Cleanerom pomocou buničiny. Na záver použite Lonel nadlak Pro Top, ktorý nechtom dodá potrebný lesk a zároveň to celé zafixuje. Kožičku okolo nechtov ošetrite olejom.
štítok Výpredaj

Prírodné nechty si pred lakovaním gél lakom pripravíte tak, že zatlačíte kožtičku okolo nechtov a necht zmatníte brúsnym blokom. Vzniknutý prach odstráňte Cleanerom. Ďalej použite primer, ktorý nevkladajte do lampy, ale nechajte ho vstrebať. Na takto pripravené nechty nanesiete podlak Lonel Pro Base v tenkej vrstve a necháte vytvrdnúť v UV lampe na 2 minúty. alebo v dual lampe na 30 až 60 sekúnd. Pokračujete v lakovaní farebným gél lakom. Nanášajte ho minimálne v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu vložte do lampy na vytvrdnutie. Ak chcete pokračovať zdobením nechtu nálepkami, ktoré sú v sade, výpotok z poslednej vrstvy farebného gél laku neutierajte ale doňho vložte nálepky, zafixujte nadlakom Pro Top a následne nechajte vytvrdnúť v lampe. Ak ostane lepkavý výpotok, utrite ho buničinou s cleanerom. Okolie nechtov a nechtovej kožičky ošetrite olejčekom zo sady.

Odstraňovanie gél laku je rýchla a jednoduchá záležitosť. Sada obsahuje odstraňovač gél laku, ktorý nanesiete na buničinu a priložíte na necht. Celý necht s buničinou obaľte do alobalu a nechajte pôsobiť 10 až 20 minút. Po uplynutí času odstráňte alobal z nechtov a pomocou pomarančového drievka odstráňte zmäknuté vrstvy gél laku. Na záver ešte nechty prebrúste.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021